Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Майже 3 мільйони гривень до Зведеного бюджету України перерахували податківці Печерського району міста Києва

Опубліковано 14 травня 2014 року о 15:26

 – За чотири місяці цього року Печерською податковою інспекцією до Зведеного бюджету України забезпечено 2 мільярди 863 мільйони 700 тисяч гривень платежів, - наголосила Оксана Єкасьова, виконуюча обов`язки начальника ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві. – Це на 47 мільйонів 700 тисяч гривень більше, ніж за відповідний період минулого року.

Зокрема, у квітні 2014 року до Зведеного бюджету України  податківці Печерської ДПІ перерахували 657 мільйонів 900 тисяч гривень.

Також, Оксана Володимирівна зазначила, що протягом січня-квітня поточного року до місцевого бюджету районним податковим відомством забезпечено 519 мільйонів гривень платежів.  Це на 27,7 мільйонів гривень більше у порівнянні з минулим роком.

У квітні до місцевого бюджету забезпечено 141 мільйон 100 тисяч гривень, що на 4, 9 мільйонів більше у порівнянні з квітнем 2013 року.    

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux