Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

ПРОЕКТИ ТА ЗВІТИ РОЗПОРЯДЖЕНЬ

Опубліковано 03 травня 2024 року о 10:01

Звіт про результати проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження тарифів на соціальні послуги, що надаватимуться Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва у 2024 році»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», управлінням соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації з метою проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення оприлюднено на веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження тарифів на соціальні послуги, що надаватимуться Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва у 2024 році».

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до управління соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

Опубліковано: 11.03.2024

Обговорення  проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження тарифів на соціальні послуги, що надаватимуться Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва у 2024 році»

 Шановні громадяни!

Проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження тарифів на соціальні послуги, що надаватимуться Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва у 2024 році» підготовлено відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України  від 01 червня 2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», постанови Кабінету Міністрів України  від 29 грудня 2009 року № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 428 «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 429 «Про затвердження Порядку установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 07 грудня 2015 року № 1186 «Про затвердження Методичних рекомендацій розрахунку вартості соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 23 червня 2020 року № 429 «Про затвердження Класифікатора соціальних послуг», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09 липня 2020 року за № 643/34926, наказу Міністерства соціальної політики України від 13 листопада 2013 року № 760 «Про затвердження Державного стандарту догляду вдома», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 22 листопада 2013 року за № 1990/24522, наказу Міністерства соціальної політики України від 29 січня 2016 року № 58 «Про затвердження Державного стандарту паліативного догляду», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 17 лютого 2016 року за № 247/28377, наказу Міністерства соціальної політики України від 25 березня 2021 року № 147 «Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги натуральної допомоги», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 29 квітня 2021 року за № 589/36211, наказу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва від 26.01.2024 № 14 «Про встановлення тарифів на соціальні послуги, що надаватимуться Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва у 2024 році», з метою організації надання соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим особам, що перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проєкту розпорядження «Про затвердження тарифів на соціальні послуги, що надаватимуться Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва у 2024 році» просимо надавати пропозиції до управлінням соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Обговорення буде здійснюватися протягом двох тижнів. Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в мережі Інтернет не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.

Контактна особа: Юлія Дударенко, тел. (044) 280 28 32

Години прийому: понеділок - четвер з 8-00 до 17-00, п’ятниця з 8-00 до 15-45,обідня перерва з 12-00 до 12-45

за адресою: вул. Цитадельна, 4/7

E-mail: upszn_pechrda@ kyivcity.gov.ua 

Додаток:

 1. Проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження тарифів на соціальні послуги, що надаватимуться Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва у 2024 році»
 2. Проєкт пояснювальної записки до проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження тарифів на соціальні послуги, що надаватимуться Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва у 2024 році»

Звіт про результати проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення, щодо присвоєння імені Григорія Цехмістренка Спеціалізованій школі № 89 Печерського району м. Києва

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та згідно з рішенням Комісії з питань найменувань, що відбулась 14 листопада 2023 року, листа Київської міської державної адміністрації  від 21 листопада 2023 № 007-1286 , управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації з метою проведення консультацій з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення, оприлюднило на веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації інформацію щодо присвоєння імені Григорія Цехмістренка Спеціалізованій школі № 89 Печерського району  м. Києва.

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозиції від громадськості до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходили.

Опубліковано 30.01.2024

 Обговорення щодо присвоєння імені Григорія Цехмістренка Спеціалізованій школі № 89 Печерського району м. Києва

 Шановні громадяни!

Згідно з рішенням Комісії з питань найменувань, що відбулась 14 листопада 2023 року було розглянуто низку питань щодо найменування об’єктів міського підпорядкування, листа Київської міської державної адміністрації від 21.11.2023 № 007-1286 та з метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо присвоєння імені Григорія Цехмістренка Спеціалізованій школі № 89 Печерського району м. Києва, просимо надсилати зауваження та пропозиції протягом 2 (двох) місяців від дати оголошення на електронну адресу управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації: [email protected].

Контактні особи: Назаренко Інна Валеріївна, тел. (044) 253-35-86;

Години прийому: вівторок з 9-00 до 11-30, четвер з 13-30 до 16-30 за адресою: вул. Інститутська, 24/7, м. Київ.

 Опубліковано 30.11.2023 


Звіт про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження Порядку організації та проведення особистого  прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації» 

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,  відділ роботи із зверненнями громадян  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на вебсайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження Порядку організації та проведення особистого  прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації».

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до відділу роботи із зверненнями громадян Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

Опубліковано 12.12.2023

Обговорення проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації»

 Шановні громадяни! 

Проєкт розпорядження «Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації» розроблено на виконання статті 22 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Проєктом розпорядження передбачено погодження порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації.

Метою прийняття даного розпорядження є підвищення ефективності забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Обговорення буде здійснюватися протягом двох тижнів. Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в мережі Інтернет не пізніше, ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.

Контактна особа: Оксана ЛУЧКІНА.

Пропозиції просимо надавати до відділу роботи із зверненнями громадян Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Князів Острозьких, 5/2А.

e-mail:  [email protected]

Додаток :

 1.  Проєкт розпорядження «Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації».
 2. Проєкт пояснювальної записки до проєкту розпорядження «Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації».

Звіт про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення щодо облаштування місць пам’яті загиблих учасників російсько-української війни в Печерському районі міста Києва

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,  Відділ культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації з метою проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо облаштування місць пам’яті загиблих учасників російсько-української війни в Печерському районі міста Києва.

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до Відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило. 


Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо облаштування місць пам’яті загиблих учасників російсько-української війни в Печерському районі міста Києва 

Шановні громадяни!

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 2012 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій, Печерською районною в місті Києві державною адміністрацією надається місце розташування та ескіз пам’ятного знаку:

 1. Місце встановлення пам’ятного знаку що пропонується: сквер біля будівлі Печерської районної в місті Києві державної адміністрації. 
 2. Тип пам’ятного знаку: паркова скульптура.

 Обґрунтування пропозиції:

У Печерському районі узгоджується пропозиція створення громадського меморіального простору у сквері біля будівлі Печерської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Омеляновича-Павленка, 15). Концепція створення меморіального простору вшанування пам’яті воїнів із встановленням вуличної скульптури була розглянута 07 вересня 2023 року на засіданні Творчої ради при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації.

Слід зауважити, що на війні щодня гинуть військові та цивільні. росія руйнує українські міста і культурну спадщину.

Потреба гідно вшанувати і зберегти пам’ять про ці події є дуже важливою вже зараз.

Ескіз запропонованого пам’ятного знаку (паркової скульптури) та місця розташування:

Характеристика об’єкту              

Проект паркової скульптури загиблим воїнам України, розроблений скульптором Олексієм Пергаменщиком та передбачає створення монументальної скульптури, встановлення якої гідно демонструвало би глибоку шану і вдячність нашого суспільства героям збройної боротьби за Незалежність нашої Держави.

Образ крилатого янгола-охоронця, козака-характерника  символізує непереборну відвагу та самопожертву, генетично притаманну тільки нашій нації. За спиною козака зображення козацького хреста, як оберега, що супроводжував наших воїнів під час усіх періодів збройного виборювання свободи: Гетьманщина, УНР, ОУН-УПА і російсько-українська війна 21 століття.

Вітчизняний  матеріал для втілення скульптурної композиції  - граніт габро, який є  вандалостійкий, не підлягає ерозії та не потребує додаткових витрат на обслуговування.

Авторські методи каменеобробки дозволяють майстру оминати стадію збільшення перехідної моделі до 1:1, що істотно зменшує собівартість та строки виговлення пам’ятника при дотриманні високої якості та емоційності твору. Передбачена висота скульптури перевищує 3 метра та має бути чітко видимим об»єктом з великої відстані.

Одне з запропонованих місць розташування - меморіальний сквер у парку по вул. Омеляновича-Павленка, 15.  

Строк подання пропозицій та зауважень: з 26.10.2023 до 16.11.2023 року.

Форма громадського обговорення: засідання круглого столу.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо облаштування місць пам’яті загиблих учасників російсько-української війни  в Печерському районі міста Києва просимо надавати пропозиції до Відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації на електронну адресу: [email protected].

Обговорення буде здійснюватися:  22 листопада 2023 року о 14.00, за адресою: м. Київ, вул. Омеляновича-Павленка Михайла, 15.

Відповідальною за проведення громадського обговорення визначено начальника відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Діану Маринич.

Пропозиції просимо надавати до Відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 15 або на електронну адресу: [email protected].

До участі у громадському обговоренні запрошуються фізичні та юридичні особи, громадські об’єднання, політичні партії, громадські організації, представники засобів масової інформації міста Києва. Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові, адреси, контактного телефону, e-mail особи яка їх подає, протягом 30 днів з дати опублікування відповідного інформаційного повідомлення.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в мережі Інтернет не пізніше, ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.

  Опубліковано: 26.10.2023


Звіт про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у формі публічного громадського обговорення проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження Печерської  районної в місті Києві державної адміністрації від 24 березня 2023 року № 121»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  з метою проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  було розміщено проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження Печерської  районної в місті Києві  державної адміністрації від 24 березня 2023 року № 121».

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  не надходило.

Опубліковано 12.10.2023

 

Обговорення проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження Печерської  районної в місті Києві  державної адміністрації від 24 березня 2023 року № 121                       

 Шановні громадяни!

Проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження Печерської  районної в місті Києві  державної адміністрації від 24 березня 2023 року № 121» підготовлено відповідно до статей 6, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 11, 56 Закону України «Про освіту», статей 33, 35 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 7 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», статей 10 та 10Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року № 116, постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 1992 року № 258 «Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2002 року № 667, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 грудня 2002 року за № 953/7241, рішення Київської міської ради від 03 березня 2016 року № 118/118 «Про надання додаткових пільг та гарантій сім’ям киян – Героїв Небесної Сотні та киянам – постраждалим учасникам Революції Гідності», рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 271/271 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам-учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей», рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які брали (беруть) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України», рішення Київської міської ради від 23 березня 2023 року № 6251/6292 «Про забезпечення харчуванням деяких категорій вихованців, учнів та студентів закладів освіти, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, під час дії воєнного стану», рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік» та з метою забезпечення дітей дошкільного віку повноцінним збалансованим харчуванням у комунальних закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проєкту розпорядження «Про внесення змін до розпорядження Печерської  районної в місті Києві  державної адміністрації від 24 березня 2023 року № 121» просимо надавати пропозиції до Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Контактні особи: Інна Назаренко, тел. (044) 253 35 86.

Години прийому: вівторок з 9-00 до 11-30, четвер з 13-30 до 16-30 за адресою: вул. Інститутська, 24/7, кабінет 6

E-mail: [email protected] 

Додаток:

- Проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 24 березня 2023 року № 121»

- Проєкт пояснювальної записки до розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження Печерської  районної в місті Києві  державної адміністрації від 24 березня 2023 року № 121»

- Порівняльна таблиця до проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 24 березня 2023 року № 121» 

Опубліковано 27.09.2023


Звіт про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у формі публічного громадського обговорення проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію у 2023/2024 навчальному році безоплатного харчування для учнів закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва»

 Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»,  управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  було розміщено проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію у 2023/2024 навчальному році безоплатого харчування для учнів закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва».  

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  не надходило.

Опубліковано 12.10.2023

Обговорення проєкту розпорядження  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію у 2023/2024 навчальному році безоплатного харчування для учнів закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва» 

Шановні громадяни! 

Проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію у 2023/2024 навчальному році безоплатного харчування для учнів закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва» підготовлено відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2002 року № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року № 116, постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 271/271 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам-учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей», рішення Київської міської ради від 03 березня 2016 року № 118/118 «Про надання додаткових пільг та гарантій сім’ям киян – Героїв Небесної Сотні та киянам – постраждалим учасникам Революції Гідності», рішення Київської міської ради від 24 листопада 2022 року № 5669/5710 «Про забезпечення харчуванням учнів з числа дітей з інвалідністю, які здобувають освіту в комунальних закладах загальної середньої освіти територіальної громади міста Києва», рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які брали (беруть) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України», рішення Київської міської ради від 23 березня 2023 року № 6251/6292 «Про забезпечення харчуванням деяких категорій вихованців, учнів та студентів закладів освіти, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, під час дії воєнного стану», рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік», та з метою забезпечення безоплатним харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проєкту розпорядження «Про організацію у 2023/2024 навчальному році безоплатного харчування для учнів закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва» просимо надавати пропозиції до Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Контактні особи: Інна Назаренко, тел. (044) 253 35 86.

Години прийому: вівторок з 9-00 до 11-30, четвер з 13-30 до 16-30 за адресою: вул. Інститутська, 24/7, кабінет 6

E-mail: [email protected] 

Додаток:

-  Проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію у 2023/2024 навчальному році безоплатного харчування для учнів закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва»

- Проєкт пояснювальної записки до розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію у 2023/2024 навчальному році безоплатного харчування для учнів закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва»

Опубліковано 27.09.2023


Звіт про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію особистого прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,  відділ роботи із зверненнями громадян  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію особистого прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації».

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до відділу роботи із зверненнями громадян Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

Опубліковано 21.08.2023 року


Обговорення проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організацію особистого прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації»

 Шановні громадяни! 

Проєкт розпорядження «Про організацію особистого прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації» розроблено на виконання статті 22 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Проєктом розпорядження передбачено погодження порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації.

Метою прийняття даного розпорядження є підвищення ефективності забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Обговорення буде здійснюватися протягом двох тижнів. Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в мережі Інтернет не пізніше, ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.

 Контактна особа: Тетяна ШАРУДИЛО.

Пропозиції просимо надавати до відділу роботи із зверненнями громадян Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Князів Острозьких, 5/2А.

e-mail:  [email protected]

Додаток :

1. Проєкт розпорядження «Про організацію особистого прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації»

2.Пояснювальна записка до проєкту розпорядження «Про організацію особистого прийому громадян у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації»


Звіт про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проєкту розпорядження 

Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

«Про встановлення додаткових пільг з плати за навчання у позашкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва на 2023 – 2024 навчальний рік»

 Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,  Відділ культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про встановлення додаткових пільг з плати за навчання у позашкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва на 2023 – 2024 навчальний рік».

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до Відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

Опубліковано 08.08.2023

 Обговорення проєкту розпорядження 

Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про встановлення додаткових пільг з плати за навчання у позашкільних навчальних закладах 

Печерського району міста Києва на 2023 – 2024 навчальний рік»

Шановні громадяни!

Проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про встановлення додаткових пільг з плати за навчання у позашкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва на 2023 – 2024 навчальний рік» підготовлено відповіднодо Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 1997 року № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної  адміністрації) від 30 травня 1997 року № 715 «Про плату за навчання у школах естетичного виховання системи Головного управління культури», », рішень Київської міської ради від 03 березня 2016 року № 118/118 «Про надання додаткових пільг та гарантій сім'ям киян - Героїв Небесної Сотні та киянам - постраждалим учасникам Революції Гідності» та від 9 жовтня 2014 року № 271/271 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам - учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей», рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України» та з метою встановлення додаткової пільги щодо плати за навчання в дитячих музичних школах № 4 ім. Д.Д. Шостаковича, № 9, №10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва.

Прийняття даного проєкту розпорядження дасть змогу погодити додаткову пільгу щомісячної батьківської плати за навчання дітей в дитячих музичних школах Печерського району міста Києва.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проєкту розпорядження «Про встановлення додаткових пільг з плати за навчання у позашкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва на 2023 – 2024 навчальний рік” просимо надавати пропозиції до Відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Обговорення буде здійснюватися протягом двох тижнів. Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в мережі Інтернет не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.

Контактні особи: Цвілій Олеся Сергіївна, тел. 067-397-33-66

Пропозиції просимо надавати до Відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Омеляновича-Павленка, 15, кабінет № 416.

e-mail: [email protected] 

Додаток:

 1. Проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про встановлення додаткових пільг з плати за навчання у позашкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва на 2023 – 2024 навчальний рік»;
 2. Пояснювальна записка до розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про встановлення додаткових пільг з плати за навчання у позашкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва на 2023 – 2024 навчальний рік».

 Опубліковано 24.07.2023 


Звіт

про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання в дитячих музичних школах  № 4, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва на 2023 – 2024 навчальний рік»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,  Відділ культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання в дитячих музичних школах № 4 ім. Д.Д.Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва на 2023 – 2024 навчальний рік».

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до Відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

Опубліковано 08.08.2023

 Обговорення проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання в дитячих музичних школах № 4 ім. Д. Д. Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва на 2023 - 2024 навчальний рік»

Шановні громадяни!

Проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання в дитячих музичних школах № 4 ім. Д. Д. Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва на 2023 - 2024 навчальний рік» підготовлено відповіднодо Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 1997 року № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної  адміністрації) від 30 травня 1997 року № 715 «Про плату за навчання у школах естетичного виховання системи Головного управління культури», та з метою належної організації навчально-виховного процесу в дитячих музичних школах № 4 ім. Д. Д. Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва.

Прийняття даного проєкту розпорядження дасть змогу погодити встановлену директорами дитячих музичних  шкіл № 4 ім. Д. Д. Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва щомісячну батьківську плату за навчання дітей в дитячих музичних школах Печерського району міста Києва, у залежності від обраного фаху навчання на 2023 – 2024 навчальний рік та звільнити від плати за навчання на 100 % дітей з багатодітних сімей, дітей з малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, дітей - сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проєкту розпорядження «Про погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання в дитячих музичних школах № 4 ім. Д. Д. Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва на 2023- 2024 навчальний рік” просимо надавати пропозиції до Відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Обговорення буде здійснюватися протягом двох тижнів. Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в мережі Інтернет не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення. 

Контактні особи: Цвілі Олеся Сергіївна, тел. 067-397-33-66

Пропозиції просимо надавати до Відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Омеляновича-Павленка, 15, кабінет № 416.

e-mail: [email protected]

Додаток:

 1. Проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання в дитячих музичних школах № 4 ім. Д. Д. Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва на 2023- 2024 навчальний рік»;
 2. Пояснювальна записка до розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про погодження розміру щомісячної батьківської плати за навчання в дитячих музичних школах № 4 ім. Д. Д. Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва на 2023- 2024 навчальний рік».

 Опубліковано 24.07.2023

 Звіт

про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення,  щодо відмови освітніх закладів від раніше присвоєних імен, а саме: школи І-ІІІ ступенів № 134 від імені Ю.О. Гагаріна, спеціалізованої школи № 181 від імені Івана Кудрі, спеціалізованої школи № 47 від імені А.С. Макаренка. 

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та згідно з рішенням Комісії з питань найменувань від 22 грудня 2022 року, листа Департаменту суспільних комунікацій Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.01.2023 № 059-105, управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації з метою проведення консультацій з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення, оприлюднило на веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації інформацію щодо відмови освітніх закладів від раніше присвоєних імен, а саме: школи І-ІІІ ступенів № 134 від імені Ю.О. Гагаріна, спеціалізованої школи № 181 від імені Івана Кудрі, спеціалізованої школи  № 47 від імені А.С. Макаренка.

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозиції від громадськості до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходили.

Опубліковано:  27.03.2023

Звіт
про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у формі публічного громадського обговорення проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про встановлення у 2023 році розмірів батьківської плати за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва» 

 Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»,  управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  було розміщено проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про встановлення у 2023 році розмірів батьківської плати за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва».

   У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  не надходило.

Опубліковано 22.03.2023

 Обговорення проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про встановлення у 2023 році розмірів батьківської плати за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва» 

        Шановні громадяни!

Проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про встановлення у 2023 році розмірів батьківської плати за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва» підготовлено відповідно до статей 6, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 11, 56 Закону України «Про освіту», статей 33, 35 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 7 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», статті 10 та 10Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року № 116, постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2002 року № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 1992 року № 258 «Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2002 року № 667, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 грудня 2002 року за № 953/7241, рішення Київської міської ради від 03 березня 2016 року № 118/118 «Про надання додаткових пільг та гарантій сім’ям киян – Героїв Небесної Сотні та киянам – постраждалим учасникам Революції Гідності», рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 271/271 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам-учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей», рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України», рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік», з метою забезпечення дітей дошкільного віку повноцінним збалансованим харчуванням у комунальних закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проєкту розпорядження «Про встановлення у 2023 році розмірів батьківської плати за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва» просимо надавати пропозиції до Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Контактні особи: Інна Назаренко, тел. (044) 253 35 86.

Години прийому: вівторок з 9-00 до 11-30, четвер з 13-30 до 16-30 за адресою: вул. Інститутська, 24/7, кабінет 6

E-mail: [email protected] 

Додаток:

   - Проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про встановлення у 2023 році розмірів батьківської плати за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва»
   - Проєкт пояснювальної записки до розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про встановлення у 2023 році розмірів батьківської плати за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва»

Опубліковано 06.03.2023

Звіт

про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення щодо перейменуваннязакладів культури та відмови від імені закладу мистецької освіти 

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,  Відділ культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації інформацію щодо перейменування об’єктів культури та відмови від імені закладу мистецької освіти.

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до Відділу культури Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

Опубліковано: 16.03.202

Звіт

про результати проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проєкту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження тарифів на соціальні послуги, що надаватимуться Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва у 2023 році»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва з метою проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті Печерської районної в місті Києві державної адміністрації проєкт розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження тарифів на соціальні послуги, що надаватимуться Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва у 2023 році».

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва не надходило.

Опубліковано: 06.03.2023

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux