Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Віталій Кличко візьме участь у Мюнхенській конференції з питань безпеки

Опубліковано 15 лютого 2019 року о 09:49

Мер Києва Віталій Кличко візьме участь у роботі 55-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки, що відбудеться 15-17 лютого. Основними темами цьогорічної конференції, на яку збереться рекордна кількість високопосадовців та світових політиків найвищого рівня, стануть: самовизначення ЄС, майбутнє євроатлантичного співробітництва, наслідки нової ери змагання світових наддержав, подальший контроль над озброєнням та співпраця в оборонній політиці.

Віталій Кличко візьме участь в офіційному відкритті Мюнхенської конференції, зустрінеться з провідними представниками політичних та ділових кіл. Зокрема, під час конференції заплановані двосторонні зустрічі мера Києва з Європейським комісаром з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнесом Ханом, спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером, головним виконавчим директором Всесвітнього банку Кристаліною Георгієвою, мером Мюнхена Дітером Райтером та іншими.

Відвідає Віталій Кличко в Мюнхені і зустріч-ланч на запрошення Ялтинської Європейської Стратегії, де обговорюватимуть майбутні президентські та парламентські вибори і найгостріші проблеми України.

Джерело: КМДА


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux