Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Віталій Кличко: «Тести, маски, захисні костюми та медобладнання місто закуповує самостійно і за рахунок власного бюджету»

Опубліковано 24 березня 2020 року о 12:46

Наразі столиця закуповує маски, захисні костюми та медобладнання самостійно, за рахунок власного бюджету. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Ми робимо в цій ситуації все, що в наших силах! І тести, і маски, і захисні костюми та медобладнання – це все ми купуємо самі! Закуповує місто з бюджету столиці», – наголосив Віталій Кличко.

Разом із тим, мер поінформував, що засоби захисту, що закуповуються коштом міського бюджету, розповсюджуються мережею міських аптек КП «Фармація».

«Місту належать тільки аптеки КП «Фармація». Усі медикаменти і засоби захисту, що ми отримуємо, централізовано розподіляємо в аптеки цієї мережі. Зрозуміло, що через ажіотаж все швидко розкуповують. Зазначу ще раз: медичні маски і засоби захисту ми, в першу чергу, відправляємо в медичні заклади. Лікарям. Це критично необхідно!» – повідомив Віталій Кличко.

Джерело: КМДА


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux