Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Відбулось засідання міської комісії з питань благоустрою

Опубліковано 06 жовтня 2014 року о 16:24
фото

1 жовтня у приміщенні Печерської райдержадміністрації відбулось засідання  міської комісії з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану у Печерському та Шевченківському районах. Захід відбувся під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелєєва, за участі голови Печерської РДА Сергія Мартинчука та керівників комунальних підприємств вищезазначених районів. Фотозвіт.

Традиційно в районі та місті Києві у вересні-жовтні проводиться осінній місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста. В районі затверджено розпорядження Печерської райдержадміністрації від 24.09.2014 р. № 486 «Про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Печерського району м. Києва у 2014 році».

Основна мета осіннього місячника з благоустрою - це підготовка об’єктів районної інфраструктури до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Протягом осіннього місячника з благоустрою у Печерському районі заплановано:

- відновити тверде покриття доріг – 1,3 тис. м2;

- відновити зовнішнє освітлення входів у будинки – 690 од.;

- видалити аварійні та сухостійні дерева – 405 од.;

- висадити дерева, кущі – 430/820 од.;

- очистити зелені зони, схили від сміття та листя – 427,5 га;

- зробити ремонт дитячих та спортивних майданчиків – 15/17 од.

Згідно розпорядження райдержадміністрації 27.09.2014 р. в Печерському районі проведено суботник в якому взяли участь комунальні підприємства району, балансоутримувачі різних форм власності, заклади охорони здоров’я, культури, освіти та громадськість загальною кількістю 3 700 осіб. Проведено значний обсяг робіт по прибиранню парків, скверів, прибудинкових територій району, очищенню газонів, прибиранню пішохідних доріжок, санітарній обрізці дерев, вивезення гілля, побутових відходів.

В умовах обмеженого бюджетного фінансування, значна увага в районі приділяється роботі з приватними структурами, які здійснюють діяльність на території району.

Так, за спонсорські кошти проведена капітальна комплексна реконструкція скверу на вул. Хрещатик, 17 (тильна сторона Пасажу) із заміною твердого покриття, ремонту фасаду, влаштування клумб, висадження  декоративних зелених насаджень, влаштування освітлення.

Також, ХК «Київміськбуд» за власні кошти влаштовано алею із 70 лип по Набережному шосе, яке утримується підприємством. На території Старонаводницької балки ЗАТ «Познякижилбуд» вже декілька років за власні кошти проводиться утримання скверу. По вулиці Кіквідзе, 4, 4-А, 4-Б, 6 ПАТ «Київгаз» здійснює утримання кварталу з зоною відпочинку для дітей, створеною за кошти підприємства.

Не зважаючи на відсутність коштів, районна влада вживає всі можливі заходи щодо підтримання території району у належному стані, зокрема:

- силами комунальних підприємств проведено відновлення твердого покриття проїжджої частини, встановлено металеву огорожу на бульварній частині, впорядковано зелені насадження, встановлено лави для відпочинку на бульварі М.Приймаченко;

- на площі біля кінотеатру «Зоряний» силами КП «Липкижитлосервіс» відновлено роботу фонтану;

- на площі у Пасажі на вул. Хрещатик, 15/4 силами КП «Хрещатик» відновлено роботу фонтану;

- на базі КП УЗН Печерського району цього року вирощено 1 млн. рослин квітів, які згодом висаджено на території району. До речі, ця база має одну з найбільших та найкращих теплиць у місті та опалюється відходами деревини під час обрізки чи зняття дерев;

- комунальними підприємствами району приведено до належного санітарного стану 32 куточка відпочинку на прибудинкових територіях.

Взагалі на території району існує 120 таких куточків, які підтримуються в належному стані силами комунальних підприємств.

Звичайно, в утриманні території району є недоліки. Проте, районна влада не дивлячись на відсутність фінансування вживає всі можливі заходи щодо їх усунення у найкоротший термін.                                             

ДОВІДКА. Площа Печерського району складає 1955,5 гектарів.

Кількість населення 132,7 тис. чол.

Площа зелених насаджень – 873,1 га.

На території району розміщено:

  • 8 парків та Національний ботанічний сад ім. Гришка
  • 814 багатоповерхових та 984 приватних житлових будинків
  • 55 шкіл та дошкільних навчальних закладів
  • 25 вищих учбових закладів І-IV рівнів акредитації
  • 19 медичних закладів;
  • 14 театрів та кінотеатрів;
  • 29 промислових зон підприємств;
  • 10 бюветів;
  • 16 фонтанів;
  • 2 річки «Дніпро» та «Либідь»;
  • 7 джерел;
  • 2 озера;
  • 1 кладовище;
  • 15 музеїв та галерей.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux