В Міністерстві доходів і зборів України з лютого 2014 року працює антикорупційна Комісія
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що за ініціативи Громадської ради Міндоходів і при безпосередній участі активістів Євромайдану в Міністерстві доходів і зборів України створена антикорупційна Комісія з проведення перевірки дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Комісія розпочала свою роботу з лютого 2014 року
Антикорупційна Комісія поставила за мету виявлення правопорушень чинного законодавства, як з боку службових осіб Міністерства, так і не добропорядних суб’єктів господарювання. Створеною групою проводяться, зокрема, перевірки дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Про зафіксовані випадки правопорушень інформуються відповідні правоохоронні і контролюючі органи.
Звертаємо Вашу увагу, що інформацію щодо протиправних дій посадових осіб Міндоходів, порушення чинного законодавства суб’єктами господарювання антикорупційна Комісія приймає за адресою: 04655, Київ–53, Львівська площа, 8, або за телефонами (044) 247-35-37, 590-27-34.
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві