У Печерському Ліцеї інформаційних технологій відзначили День Захисника України
11 жовтня 2019 року у Ліцеї інформаційних технологій № 79 Печерського району міста Києва, до Дня Захисника України відбулись традиційні спортивно-ігрові змагання: «Ми нащадки ваші, козаки!», між командами 5-х класів.
Змагання відбулись з метою патріотичного виховання учнів, вивчення традицій українського народу та формування навичок здорового способу життя
Класні керівники провели тематичні класні години, під час яких нагадали учням етапи становлення української нації, імена героїв-захисників, історію свята Покрови.
Крім того, для учнів 9-11-х класів цікаво пройшла зустріч із військовослужбовцями Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Старші ліцеїсти долучилися до «Уроку мужності» у формі он-лайн, за участю Героя України Ігоря Гордійчука, який проходив напередодні.
Студенти військовослужбовці розповіли ліцеїстам про історію свята, найкращі традиції захисників минулого, та як сьогодні захисники відстоюють суверенітет України.
У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.