Срібло всеукраїнського рівня для Печерська!
Опубліковано 26 червня 2026 року о 09:49
фото
Учні Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» вибороли ІІ місце на Всеукраїнському етапі Шкільної ліги «Пліч-о-пліч» із шахів сезону 2025–2026. (Фото >>>)
Юні шахісти продемонстрували високий рівень підготовки, стратегічне мислення та справжній командний дух, гідно представивши Печерський район і столицю на всеукраїнському рівні.
Це вже третя срібна нагорода ліцею у змаганнях «Пліч-о-пліч» цього сезону. До спортивних досягнень закладу також увійшли:
ІІ місце у Всеукраїнському фіналі зі спортивного орієнтування;
ІІ місце на міському етапі з баскетболу серед юнаків.
Щиро вітаємо учнів, педагогів, тренерів та батьківську спільноту з вагомим результатом! Бажаємо нових перемог, натхнення та підкорення нових вершин!