Павло Бабій розглянув 10 питань щодо захисту прав дітей
Сьогодні, 18 лютого, виконувач обов’язків голови Печерської райдержадміністрації Павло Бабій провів засідання комісії з питань захисту прав та інтересів дитини.
Під час засідання членами комісії розглянуто 10 питань та прийнято відповідні рішення спрямовані на захист прав дітей, зокрема:
- визначення способу участі у вихованні дитини та спілкування з нею;
- визначення місця проживання дітей, а також стягнення аліментів;
- позбавлення батьківських прав;
- влаштування новонародженої дитини до державного закладу;
- надання дозволу на укладення від імені та в інтересах малолітньої дитини договору оренди квартири;
- встановлення графіку зустрічей з малолітньою дитиною;
- надання дозволу на укладення договору дарування частини квартири в інтересах повнолітньої особи, де зареєстрована та має право користування неповнолітня дитина;
- надання дозволу на укладення від імені малолітньої дитини договору купівлі-продажу частини нежитлового приміщення;
- затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей.
За додатковою інформацією можна звернутись до служби у справах дітей та сім’ї Печерської райдержадміністрації, за тел.: 254 49 83, 280 20 72, 280 60 95.