Пам'ять, сила духу та командна єдність: відбувся турнір з мініфутболу «Кубок пам'яті полковника Ігоря Павлова»
Пам'ять, сила духу та командна єдність знову об'єднали учасників щорічного турніру з мініфутболу «Кубок пам'яті полковника Ігоря Павлова». Змагання присвячені начальнику кафедри тактико-спеціальної підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут полковнику Ігорю Миколайовичу Павлову, який героїчно загинув у лютому 2015 року, захищаючи незалежність України. (фото)
Турнір організовано Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Українською асоціацією футболу та Печерською районною в місті Києві державною адміністрацією.
За перемогу в турнірі змагалися команди Головного військового клінічного госпіталю Збройних Сил України, Департаменту патрульної поліції України, Департаменту з питань виконання кримінальних покарань України та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.
Почесними гостями заходу стали донька полковника Ігоря Павлова Альона, представники Української асоціації футболу, Сухопутних військ Збройних Сил України, Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та керівництва Військового інституту.
Особливо зворушливим моментом церемонії відкриття став символічний перший удар по м'ячу, який виконала донька полковника Ігоря Павлова — Альона, давши старт цьогорічному турніру. Саме з цієї миті розпочалася безкомпромісна боротьба за головний трофей, яка подарувала учасникам яскраві футбольні поєдинки, командний дух і незабутні емоції.
За підсумками турніру найкращим воротарем визнано Олександра Кахнія, найкращим гравцем — Ярослава Калину, найкращим нападником — Олега Колісника, а найкращим захисником — Василя Грицая.
Переможцем турніру стала команда Департаменту патрульної поліції України. Друге місце посіла команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, третє — команда Головного військового клінічного госпіталю Збройних Сил України. Четверте місце посіла команда Департаменту з питань виконання кримінальних покарань України.
«Кубок пам'яті полковника Ігоря Павлова» — це не лише спортивні змагання, а й данина пам'яті українському Герою, який віддав своє життя за свободу й незалежність нашої держави. Такі заходи об'єднують людей, виховують повагу до подвигу Захисників України та нагадують, що пам'ять про наших Героїв житиме вічно.
Щиро дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за можливість жити, працювати, проводити спортивні заходи та вшановувати пам'ять Героїв у вільній Україні.
Слава Україні!