Національній спілці художників України – 85
85 років Національній спілці художників України – це така солідна дата, яка особливо сьогодні, у час війни та складних випробувань, демонструє, що мистецтво вічне, а митці творять за будь-яких умов, зміцнюючи своїми роботами дух нації у боротьбі з ворогом. Українське мистецтво вражає світ, такого визнання не знала, мабуть, жодна країна на Землі.
Національна спілка художників України – це певною мірою мистецький храм, де завжди може знайти підтримку і справедливу оцінку праці художник, скульптор чи майстер декоративно-прикладного мистецтва.
Культурно-мистецький проєкт «Згуртовані…Незламні» в Центральному будинку художника НСХУ відвідала начальник відділу культури Печерської райдержадміністрації Діана Маринич.
Вона передала вітання від голови Печерської РДА Наталії Кондрашової голові спілки Костянтину Чернявському, відзначивши актуальність та важливість мистецького фронту. Адже попри важке воєнне повсякдення – митці продовжують творити світ гармонії і краси, фіксуючи правдиву героїчну історію України. Водночас додається світло в наше життя, отже наближається наша Перемога!