Головна  →  Новини  →  9 жовтня 2015

Володимир Бондаренко: «Міська влада компенсуватиме воїнам АТО будь-які витрати на лікування в умовах стаціонарів»

Міська влада компенсуватиме киянам-учасникам АТО (за їх заявами) будь-які витрати на лікування в умовах стаціонарів, включаючи такі види протезування, як ендопротезування, слухопротезування та протезування ока. Відповідне рішення сьогодні підтримали депутати Київради.

Як пояснив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, який представляв даний проект рішення на засіданні сесії, у питанні медичного забезпечення учасників АТО міська влада вирішила відійти від поняття «дороговартісне лікування».

«Раніше у нас була передбачена компенсація витрат бійців саме на «дороговартісне лікування». Проте критеріїв для цього поняття не було. Адже для кожного з воїнів поняття «дороговартісне» різне. Для когось і 5-7 тисяч гривень є непідйомною сумою. Оскільки законодавство не містить цього визначення, сьогодні спільно з Департаментом охорони здоров’я розроблено нову схему, яка дозволяє компенсувати витрати учасника АТО на лікування в умовах стаціонару», – розповів Володимир Бондаренко.

Крім того, даним рішенням Київради було уточнено механізм відшкодування витрат на складне протезування для киян-учасників АТО.

Джерело: КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку