Головна  →  Новини  →  14 травня 2015

90 сімей загиблих киян-учасників АТО отримали можливість оформити земельні ділянки

Члени сімей 90-та загиблих киян – учасників антитерористичної операції на сході України зможуть оформити земельні ділянки. Рішення про організаційно-правові заходи щодо оформлення земельних ділянок громадянам – членам сімей загиблих (померлих) киян-учасників антитерористичної операції підтримали 83 депутати Київської міської ради на засіданні сесії 14 травня 2015 року. Про це повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

«Мер Києва Віталій Кличко доручив депутатському корпусу і всім профільним структурним підрозділам міської адміністрації якнайшвидше усунути перепони, через які київські сім’ї загиблих в зоні АТО хлопців не могли оформити земельні ділянки. Прийняте рішення сприятиме швидшому вирішенню завдання мера, і 90 сімей загиблих чи померлих учасників АТО зможуть розпочати оформлення ділянок», – підкреслив Володимир Бондаренко.

Так, відповідно до рішення Департаменту земельних ресурсів КМДА доручено до 1 липня цього року вжити організаційно-правових заходів для сприяння членам сімей загиблих героїв у розробці проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Також доручено внести на розгляд Київради проект рішення про поділ земельних ділянок, що перебувають у постійному користуванні КП «Спецжитлофонд» для житлового будівництва для учасників АТО (поранених і членів родин, в яких учасники АТО загинули при проведенні АТО) та для соціального будівництва в селі Биківня у Деснянському районі м. Києва.

Джерело: КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку