Головна  →  Анонси  →  12 вересня 2013

Переклеювати акцизні марки не потрібно

З 1 вересня 2013 року ввійшли в обіг акцизні марки нового зразка.

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 188 «Деякі питання маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів» затверджено нові зразки марок акцизного податку для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва, які запроваджуються з 1 вересня 2013 року.

Зазначені марки значно відрізняються від марок попереднього зразка та мають додаткові рівні захисту. А саме: марки містять складний графічний захисний елемент; позначення ЛГП (лікеро-горілчана продукція); ВП (винна продукція) а також різну кольорову ідентифікацію.

Для виробленої в Україні продукції зазначається код регіону виробника. Марки для тютюнових виробів містять позначення ЗФ (з фільтром) та БФ (без фільтру).

Нагадуємо, що згідно з Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» у разі зміни зразка марок акцизного податку вже закуплені марки попереднього зразка застосовуються у виробництві алкогольних напоїв та тютюнових виробів до їх повного використання, а марковані такими марками алкогольні напої та тютюнові вироби знаходяться в обігу до їх повної реалізації в межах терміну придатності для споживання.

Отже, у зв’язку з веденням в дію марок акцизного податку нового зразка переклеювати акцизні марки на алкогольні напої та тютюнові вироби, що перебувають в обігу не потрібно.

За матеріалами ГУ Міндоходів у м. Києві

Перейти до спискуВерсiя для друку