Головна  →  Новини  →  6 грудня 2023

На Печерську привітали волонтерів та військових з нагоди професійних свят!

Мабуть, важко не погодитися з тим, що сьогодні кожен день – це День Збройних Сил України. Кожен світанок і кожен захід сонця ми зустрічаємо з величезною вдячністю звитяжним, незламним, загартованим пеклом війни українським воїнам! А ще ми безмірно пишаємося волонтерами, які з перших днів російської агресії підставили плече військовим та допомогли вистояти, і залишаються сьогодні найближчими союзниками у боротьбі проти окупантів.

 З нагоди Міжнародного Дня волонтера, який ми відзначаємо 5 грудня, та Дня Збройних сил України (6 грудня), у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації привітали волонтерів, захисників і захисниць України, а також держслужбовців, які співпрацюють з військовими та займаються питаннями цивільного захисту в Печерському районі.

 У рамках заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв та схилили голови в скорботі під час урочистого піднесення квітів до Стіни пам’яті, з якої споглядають обличчя печерян, полеглих у боротьбі за незалежність та світле майбутнє України…

 Насамкінець привітати гостей до актової зали завітав Святий Миколай, чиє свято збігається з Днем Збройних Сил України, та побажав усім Божого захисту, здійснення мрій та найскорішої Перемоги.

 Також у цей день лунало музичне вітання від Оркестру  Головного управління Національної поліції Київської області, а також від акторів театру на Печерську.

Пишаємося нашими військовими, волонтерами та всіма активними громадянами, які докладають максимальних зусиль, щоб якнайшвидше здолати російське зло, яке принесло на нашу землю лише біль та розруху.

Перемога буде за нами!

Слава Україні! Слава ЗСУ!  

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку