Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

3 мільярди 449 мільйонів гривень забезпечено до Зведеного бюджету України впродовж січня-травня поточного року Державною податковою інспекцією Печерського району міста Києва

Опубліковано 23 червня 2014 року о 10:56

Зазначила Оксана Єкасьова, виконуюча обов`язки начальника ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві.

З цієї суми, до Держаного бюджету надійшло 2 мільярди 795 мільйонів гривень. Ключовими джерелами надходжень якого є:  податок на додану вартість ( 1 мільярд 58 мільйонів 800 тисяч гривень), податок на прибуток (707 мільйонів 900 тисяч гривень) та податок на доходи фізичних осіб (488 мільйонів 600 тисяч гривень).

До місцевого бюджету протягом 5 місяців цього року потрапило 654 мільйони гривень. В розрізі основних податків: податку на доходи фізичних осіб – 488 мільйонів 600 тисяч гривень, плати за землю – 81 мільйон 100 тисяч гривень та єдиного податку – 68 мільйонів гривень. Останній, до речі, зріс у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 36 %.

Оксана Володимирівна також зауважила, що лише у травні 2014 року спеціалістами районної ДПІ мобілізовано 585 мільйонів 300 тисяч гривень, у тому числі – до Державного бюджету – 450,0 та до місцевого – 135,3  мільйонів гривен.

           

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux