Головна  →  Новини  →  27 липня 2023

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Днем медичного працівника

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Днем медичного працівника

Шановні працівники медичної галузі!

Щиросердно вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення та повагу. Це не просто професія – це покликання, яке вимагає, крім ґрунтовних знань,  терпіння, чуйності, милосердя, готовності завжди прийти на допомогу.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках – людські життя. А з початком повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави перед вами стоять нові, більш складні й масштабні завдання, які потребують неабиякої витримки, сили духу, відваги і особистої мужності. Часто, ризикуючи власним здоров’ям, ви продовжуєте самовіддано виконувати свою місію – рятувати життя.

Уклінно дякую за ваш професіоналізм, лікарську честь і громадянську відповідальність, високу моральність та працьовитість.

Нехай ваші золоті руки не знають втоми, а кожен новий день для вас буде сонячним, радісним і щасливим, всіляких успіхів у благородній справі охорони здоров’я народу України!

Разом до Перемоги!

Слава Україні! Героям слава!

Перейти до спискуВерсiя для друку