Головна  →  Новини  →  1 червня 2021

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Міжнародним днем захисту дітей

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Міжнародним днем захисту дітей

 

Дорогі діти та шановні батьки!

 

Щороку у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – світле та прекрасне свято. Адже найбільша цінність, найдорожче багатство кожної країни і кожного народу – це діти. 

Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Саме у дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. 

Піклуючись про кожну дитину та об’єднуючи наші зусилля заради дитячого майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Бо саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Тож нехай нам усім стане мудрості, терпіння й можливостей виконати свій обов’язок.

Бажаю миру і злагоди кожній дитині, кожній родині! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Пам’ятайте, діти – наш найдорожчий скарб, майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні.

 

З повагою

 

Голова

 

Печерської районної в місті Києві

державної адміністрації                                                   Наталія КОНДРАШОВА

 

Перейти до спискуВерсiя для друку