Головна  →  Новини  →  10 липня 2020

Працівники Печерської райдержадміністрації пройшли тестування на антитіла COVID-19


Сьогодні, 10 липня, працівники Печерської райдержадміністрації разом із головою Наталією Кондрашовою пройшли експрес-тестування на антитіла COVID-19.

Так, понад 100 працівників були протестовані на виявлення антитіл фахівцями комунального некомерційне підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Печерського району.

Довідково:

За допомогою Імуно-ферментного аналізу виявляється комплекс «антиген — антитіло», який виробляється коли організм уражений вірусом. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції антигену з відповідним антитілом.

Метод ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляється M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання.

Використання ІФА-тестів для виявлення антитіл COVID-19 врегульоване наказом МОЗ від 20.05.2020 № 1227 «Про затвердження змін до стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба» (COVID-19).

Відповіді на основні запитання про COVID-19 – захворювання, викликане новим коронавірусом та оперативна інформація про ситуацію в Україні на сайті Кабінету Міністрів України, за посиланням: https://covid19.com.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку