Головна  →  Анонси  →  28 лютого 2020

1 березня відбудеться традиційний весняний пікнік для сімей, які опинились у складних життєвих обставинах

1 березня із 11:00 до 14:00  у Гідропарку (о. Долобецький) відбудеться традиційний весняний пікнік для сімей, які опинились у складних життєвих обставинах – клієнтів Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

Учасників свята очікує насичена програма, яка включає ігрову розважальну програма для родин «Весняні забави», конкурси, квести, туристичні випробування тощо, де кожна сім’я, згуртувавшись, зможе проявити свою винахідливість і знання. Діти та їхні батьки під час станційних ігор та вікторин зможуть більше дізнатися про старовинні українські традиції зустрічі весни, а також скуштувати смаколики та зробити яскраві знімки в етнофотозоні.

У рамках заходу працюватиме інформаційний консультативний пункт щодо послуг від спеціалістів мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

Організатори свята: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київський міський палац дітей та юнацтва, Київський міський центр «Родинний дім», Українсько-турецький культурний центр «Сяйво».

Місце проведення: йти від метро «Гідропарк» на Долобецький острів (через Венеціанський міст), далі дорога буде промаркована.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 063-349-55-69, 456-77-81.

Джерело: КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку