Головна  →  Оголошення  →  23 січня 2019

На дорогах столиці працюють 395 одиниць спецтехніки та 74 бригади з ручного прибирання «Київавтодору»

На дорогах столиці працюють 395 одиниць снігоприбиральної та допоміжної техніки та 74 бригади з ручного прибирання КК «Київавтодор». Про це повідомили у комунальній корпорації.

Підприємства «Київавтодору» уважно слідкують за змінами погодних умов та відповідно до актуальної синоптичної ситуації вживають необхідних заходів для безпечного пересування киян і гостей столиці.

Окрім того, до прибирання снігу наразі залучені 144 трактори ЖЕДів, 80 одиниць техніки КО «Київзеленбуд» та 3600 двірників.

Триває повторна обробка шляхів протиожеледними матеріалами та прибирання від снігу балансових територій.

Нагадаємо, що враховуючи погодні умови, Постійною комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА прийнято рішення про обмеження в’їзду вантажного транспорту до Києва із 17:00 до 21:00. Просимо водіїв врахувати цю інформацію під час формування маршрутів через Київ.

Міська влада звертається до водіїв із проханням бути уважними та обережними на дорогах, дотримуватись Правил дорожнього руху та не залишати свої автомобілі обабіч вулиць і доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.  

Джерело: КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку