Головна  →  Новини  →  7 березня 2018

Сергій Мартинчук разом із китайською делегацією завітали з робочим візитом до Київського Національного університету технологій та дизайну

7 березня 2018 року в рамках міжнародних відносин у Київському Національному університеті технологій та дизайну відбулась робоча зустріч представників Китайської Народної Республіки з освітянами. Фотозвіт

На зустрічі були присутні голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук, радник із зовнішньої торгівлі району Чаоян, м. Пекін Ма Шуан та заступник керівника апарату Печерської райдержадміністрації Павло Бабій.

Київський  Національний університет технологій та дизайну представляли ректор Іван Грищенко, проректор з освітньої діяльності Світлана Гаркавенко, проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Віталій Чабан.

Основна мета візиту іноземної делегації – ознайомлення з навчальною програмою українського вишу, обговорення передумов щодо подальшого практичного співробітництва у рамках програми академічного обміну.

Під час офіційної зустрічі, для гостей із Пекіну, відбулась презентація матеріально-технічної бази університету, оскільки український навчальний заклад активно підтримує зв’язки з закордонними партнерами, студенти мають змогу практично відпрацьовувати здобуті навички на високотехнологічних устаткуваннях за інноваційними програмами.

Наприкінці візиту були озвучені пропозиції стосовно розробки та реалізації спільних проектів, також планується підписання двосторонньої угоди про співпрацю між центральним районом Чаоян м. Пекін та центральним Печерським районом м. Києва з метою подальшого співробітництва у сфері освіти, науки, культури, розвитку самоврядування тощо.

Підписання договору передбачає обмін досвідом і технологіями в різних напрямках з використанням новітніх методів.

Перейти до спискуВерсiя для друку