Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Окремі категорії киян отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Опубліковано 09 лютого 2023 року, о 09:47

четвер
09
лютого
2023
Тривалість 0 год. 0 хв.
09 47
09 47
Додати в календар 2023-02-09 09:47:00 2023-02-09 09:47:00 Europe/Kiev Окремі категорії киян отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні Організатор заходу [email protected]

Окремі категорії киян отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. Як повідомив Департамент соціальної політики КМДА, підписано відповідне розпорядження Київського міського голови № 74.

Одноразова адресна матеріальна допомога виплачується окремим категоріям киян відповідно до міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам». Цього року такий вид допомоги отримають не лише кияни, а й внутрішньо переміщені особи з визначених категорій, які перебувають на обліку та фактично проживають у Києві.

Так, матеріальну допомогу в розмірі 1500 грн нададуть:

-         киянам – членам сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, а також членам сімей осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народові, виявлені під час Революції Гідності;

-         непрацездатним киянам – постраждалим учасникам Революції Гідності, які мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни I та II груп внаслідок травм, контузій, каліцтв, захворювань, пов’язаних із участю у Революції Гідності відповідно до пункту 10 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

У розмірі 1400 грн:

-         киянам, включеним до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тяжкі тілесні ушкодження та звернулися за медичною допомогою у період із 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

У розмірі 1300 грн:

-         киянам, включеним до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості та звернулися за медичною допомогою у період із 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

У розмірі 1100 грн:

-         киянам, включеним до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали легкі тілесні ушкодження та звернулися за медичною допомогою у період із 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

 

Виплату одноразової адресної матеріальної допомоги проводитимуть:

1)    особам, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення міста Києва та Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (відповідно до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках та Інструкції про виплату та доставку пенсій, соціальних допомог національним оператором поштового зв’язку);

2)    особам із числа зазначених вище категорій – у разі звернення до кінця бюджетного року за умови набуття права на виплату одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги на момент видання розпорядження про її виплату;

3)    утримувачам багатофункціональної електронної картки «Муніципальна картка «Картка киянина» шляхом зарахування коштів на картковий рахунок, відкритий у банку, що є учасником проєкту «Муніципальна картка «Картка киянина».

Одноразова адресна матеріальна допомога, яка не була своєчасно виплачена громадянину через незалежні від нього причини, в разі смерті цих громадян виплачується членам сім’ї померлого в порядку, передбаченому для виплати пенсій у зв’язку зі смертю пенсіонера.

Особам, які одночасно належать до декількох категорій, надається одна допомога в більшому розмірі. При цьому одноразова адресна матеріальна допомога не виплачується особам, які перебувають на повному державному утриманні.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux