Головна  →  Адміністрація  →  ДОКУМЕНТИ  →  ПРОЕКТИ ТА ЗВІТИ РОЗПОРЯДЖЕНЬ

Обговорення проекту розпорядження

 

Обговорення  проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організаційні питання, пов’язані із конкурснимвідбором кандидатур на посади керівниківпідприємств, установ і організацій, що належать докомунальної власності територіальної громади містаКиєва та передані до сфери управління Печерської районної в місті Києві державної адміністрації»

Відповідно до статей 19, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Київського міського голови від 15 липня 2013 року № 118 «Про порядок призначення та звільнення керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва», керуючись рішенням Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» з метою впорядкування питання визначення кандидатур на посади керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

1. Затвердити Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління Печерської районної в місті Києві державної адміністрації шляхом укладення з ними контракту за результатами конкурсу у порядку, встановленому законодавством, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 10 січня 2014 року № 2 «Про затвердження порядку укладання контрактів з керівниками підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління Печерської районної в місті Києві державної адміністрації», зареєстрованого у Печерському районному управлінні юстиції у м. Києві 16 січня 2014 року за № 1/264.

3. Розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Положення

Додаток форма контракту

 


 

Обговорення проекту розпорядження

 

Обговорення  проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження Положення про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва і Переліку соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами Територіального центру»

Шановні громадяни!

 Проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження Положення про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва і Переліку соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами Територіального центру» розроблено Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва (далі-Територіальний центр) на виконання законодавчих актів України, що регулюють відносини у системі надання соціальних послуг, таких, як:

 Закони України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», наказу Міністерства соціальної політики від  09 серпня 2017 року № 1293 «Про затвердження Типового положення про відділення паліативного догляду громадян похилого віку, осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю», рішення Київської міської ради від 20 грудня 2016 року № 704/1708 «Про уточнення назв, перейменування вулиць та провулків у місті Києві», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 травня 2018 року № 902 «Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 15 червня 2018 року за  № 140/1988.

Проект розпорядження

 Прийняття даного проекту акта надасть можливість забезпечити найкращі умови для  отримувачів соціальних послуг, а саме: задовольнити індивідуальні потреби непрацездатних осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, у тому числі дітей з інвалідністю, відповідно до віку, статі, стану здоров’я, особливостей їх інтелектуального та фізичного розвитку.

 З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту акта просимо надавати Ваші пропозиції до Територіального центру.

Контактна особа: Шляхтіна Ганна Володимирівна, тел. 2857218.

Години прийому:  вівторок з 09-00 до 12-00, четвер з 14-00 до 18- 00   за адресою:

м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 11-а, ІІ поверх, кабінет 18.

E-mail: tcpechersk@ukr.net

 


 

Обговорення проекту розпорядження

 

Обговорення проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про погодження щомісячної  плати за навчання дітей в дитячих музичних школах № 4 ім. Д. Д. Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва на 2019 - 2020 навчальний рік»

Шановні громадяни!

    Проект розпорядження  «Про погодження щомісячної  плати за навчання дітей в дитячих музичних школах № 4 ім. Д. Д. Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва на 2019 - 2020 навчальний рік» підготовлено відповіднодо Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 1997 року № 260 «Про встановлення розміру плати за  навчання у державних школах естетичного виховання дітей», розпорядження  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної   адміністрації) від 30 листопада 2011 року № 22 «Про внесення доповнень у додаток 6 до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради  (Київської міської  державної  адміністрації) від 31 січня 2011 року № 121 «Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень», листа - погодження Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), рішення ради  директорів Дитячих музичних шкіл № 4 ім .Д.Д. Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва від 13 травня 2019 року та з метою належної організації навчально - виховного процесу в дитячих музичних школах № 4 ім.Д.Д.Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста  Києва.

Проект розпорядження

Прийняття даного проекту розпорядження дасть змогу погодити встановлену директорами дитячих музичних  шкіл № 4 ім.Д.Д.Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28  Печерського району міста Києва місячну батьківську плату за навчання дітей в дитячих музичних школах Печерського району міста Києва, у залежності від обраного фаху навчання на 2019 – 2020 навчальний рік та звільнити від плати за навчання повністю дітей з багатодітних сімей, дітей з малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, дітей - сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

 З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження «Про погодження щомісячної плати за навчання дітей в дитячих музичних школах № 4 ім .Д.Д. Шостаковича, № 9, № 10, № 27, № 28 Печерського району міста Києва на 2019 - 2020 навчальний рік” просимо надавати пропозиції до відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Контактна особа: Цвілій Олеся Сергіївна, тел. 2800200.

Години прийому: понеділок з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 18-00                        

 за адресою: вул. М. Омеляновича-Павленка, 15, кабінет № 416.

 


 

Звіт

про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про  організацію  у  2018 році харчування  учнів  закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, із змінами консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосується суспільно-економічного розвитку держави, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів та з метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки вищезазначеного проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації розмістила проект розпорядження «Про організацію у 2018 році харчування учнів закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва» на сторінці Печерської районної в місті Києві державної адміністрації веб-порталу Київської міської державної адміністрації.
Водночас, з метою надання пропозицій щодо вищезазначеного проекту, надано додаткову інформацію контактної особи управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації із зазначеним терміном, годинами прийому та контактним  телефоном.
Проте, пропозицій від громадськості до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

оприлюднено: 06 липня 2018 року 


 

Звіт

про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  3 листопада 2010 року № 996, із змінами консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосується суспільно-економічного розвитку держави, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів та з метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки вищезазначеного проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації розмістила проект розпорядження «Про розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва» на сторінці Печерської районної в місті Києві державної адміністрації веб - порталу Київської міської державної адміністрації.

Водночас, з метою надання пропозицій щодо вищезазначеного проекту, надано додаткову інформацію контактної особи управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації із зазначеним терміном, годинами прийому та контактним телефоном.

Проте, пропозицій від громадськості до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

оприлюднено: 06 липня 2018 року


 

Обговорення проекту розпорядження

 Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
«Про розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва»

 З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження «Про розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва» просимо надавати Ваші пропозиції до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 15.06.2018 року.

Проект розпорядження >>> 

Контактна особа: Шпиг Юлія Миколаївна, тел. 253 26 89.

Години прийому: понеділок з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 18-00 за адресою: вул. Інститутська, 24/7, кабінет № 18.

опубліковано 15.06.2018


Обговорення проекту розпорядження

 Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

«Про  організацію  у  2018 році харчування  учнів  закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва»

 

 З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження «Про  організацію  у  2018 році харчування  учнів  закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва» просимо надавати Ваші пропозиції до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 15.06.2018 року.

Проект розпорядження >>>

Контактна особа: Шпиг Юлія Миколаївна, тел. 253 26 89.

Години прийому: понеділок з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 18-00 за адресою: вул. Інститутська, 24/7, кабінет № 18.  

 опубліковано 15.06.2018  


 

Обговорення

Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
щодо присвоєння Київській міській лікарні №17 імені Ольги Авілової.

 

 З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо присвоєння Київській міській лікарні №17 імені Ольги Авілової згідно з дорученням Київського міського голови від 14.04.2018 №17719 стосовно рішення Комісії з питань найменувань при Київському міському голові,  просимо зауваження та пропозиції надсилати на електронну адресу управління охорони здоровʼя Печерської районної в місті Києві державної адміністрації: ruozpech@ukr.net  до 1 серпня 2018 року.

Біографія Ольги Авілової>>>

 оприлюднено: 6 червня 2018 року


 

 Звіт

 про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення 

проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про  організацію  у  2018 році харчування  учнів  закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва»

 

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від      3 листопада 2010 року № 996, із змінами консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосується суспільно-економічного розвитку держави, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів та з метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки вищезазначеного проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації розмістила проект розпорядження «Про організацію у 2018 році харчування учнів закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва» на сторінці Печерської районної в місті Києві державної адміністрації веб           -           порталу Київської міської державної адміністрації.
Водночас, з метою надання пропозицій щодо вищезазначеного проекту, надано додаткову інформацію контактної особи управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації із зазначеним терміном, годинами прийому та контактним      телефоном.
Проте, пропозицій від громадськості до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

оприлюднено: 27 квітня 2018 року


 Звіт

 про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення 

проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва»

 

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від       3 листопада 2010 року № 996, із змінами консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосується суспільно-економічного розвитку держави, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів та з метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки вищезазначеного проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації розмістила проект розпорядження «Про розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва» на сторінці Печерської районної в місті Києві державної адміністрації веб - порталу Київської міської державної адміністрації.

 

Водночас, з метою надання пропозицій щодо вищезазначеного проекту, надано додаткову інформацію контактної особи управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації із зазначеним терміном, годинами прийому та контактним телефоном.

 

Проте, пропозицій від громадськості до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

 оприлюднено: 27 квітня 2018 року   


 

Обговорення проекту розпорядження

 Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

«Про  організацію  у  2018 році харчування  учнів  закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва»

 З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження «Про  організацію  у  2018 році харчування  учнів  закладів загальної середньої освіти Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва» просимо надавати Ваші пропозиції до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 26.04.2018 року.

Проект розпорядження >>>

Контактна особа: Шпиг Юлія Миколаївна, тел. 253 26 89.

Години прийому: понеділок з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 18-00 за адресою: вул. Інститутська, 24/7, кабінет № 18.

 опубліковано 06.04.2018


 Обговорення проекту розпорядження

 Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
«Про розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва»

 З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження «Про розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Печерського району міста Києва» просимо надавати Ваші пропозиції до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 26.04.2018 року.

Проект розпорядження >>> 

Контактна особа: Шпиг Юлія Миколаївна, тел. 253 26 89.

Години прийому: понеділок з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 18-00 за адресою: вул. Інститутська, 24/7, кабінет № 18.

опубліковано 06.04.2018


  Обговорення проекту Порядку

про відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є управління житлово-комунального господарства та будівництва Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту  Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є управління житлово-комунального господарства та будівництва Печерської районної в місті Києві державної адміністрації» просимо надавати Ваші пропозиції до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 23.04.2018 року.

Проект порядку >>>

Контактна особа: Козінцева Анастасія Анатоліївна, (044) 288-59-69
Години прийому:
понеділок – четвер з 09:00 до 18:00;
п’ятниця з 09:00 до 16:45;
перерва на обід з 13:00 до 13:45.
 
за адресою: м. Київ, вул. Московська, 37/2

Електронна адреса: uzhkh@pechrda.gov.ua

 опубліковано 02.04.2018


 

ЗВІТ 
про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення

проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про затвердження Порядку забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням та безкоштовними продуктовими наборами малозабезпечених одиноких та інших громадян, які отримують соціальні послуги в Територіальному центрі  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва”

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,   Територіальний центр соціального  обслуговування  (надання  соціальних послуг)  Печерського району м. Києва з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті pechersk.kievcity.gov.ua проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про затвердження Порядку забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням та безкоштовними продуктовими наборами малозабезпечених одиноких та інших громадян, які отримують соціальні послуги в Територіальному центрі  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва”.

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до Територіального центру не надходило.

 опубліковано: 10.10. 2017


 
 Обговорення проекту розпорядження

Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про затвердження Порядку забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням та безкоштовними продуктовими наборами малозабезпечених одиноких та інших громадян, які отримують соціальні послуги в Територіальному центрі  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва”

Проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про затвердження Порядку забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням та безкоштовними продуктовими наборами малозабезпечених одиноких та інших громадян, які отримують соціальні послуги в Територіальному центрі  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва” (далі-проект) пройшов експертизу на відповідність Конвенції про захист прав людини  і основоположних свобод 1950 року та практиці Європейського суду з прав людини, яку проведено Київським регіональним відділенням Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.            

            Відповідно  до  висновків  Головного  управління  юстиції  у  м. Києві від  14 вересня 2017 року  № 17184/7-17проект відповідає  Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року та практиці Європейського суду з прав людини.

            Забезпечення безкоштовним  гарячим харчуванням та безкоштовними продуктовими наборами малозабезпечених одиноких та інших громадян, які отримують соціальні послуги в Територіальному центрі  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва (далі - Територіальний центр), здійснюється безпосередньо відділенням  надання адресної допомоги і виконання соціальних програм за участю інших структурних підрозділів Територіального центру (відділень соціальної допомоги вдома № 1 та № 2, відділення паліативної допомоги вдома, відділення денного перебування). Захід сприятиме підвищенню якості життя незаможніх верств населення Печерського району, які не мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу. Фінансування заходу забезпечується за рахунок коштів бюджету міста Києва відповідно до міської цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням сесії Київської міської ради від 03.03.2016 № 116/116.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  “Про затвердження Порядку забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням та безкоштовними продуктовими наборами малозабезпечених одиноких та інших громадян, які отримують соціальні послуги в Територіальному центрі  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва” просимо надавати Ваші пропозиції до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва в термін до 09 жовтня 2017 року.

Проект розпорядження >>>   

 Контактна особа: Чумакова Ганна Володимирівна, тел. 285-72-18.

 Години прийому:     вівторок   з  09-00 до 12-00                                           

за адресою: м. Київ, вул. М.Бойчука, 11-А (колишня вул. Кіквідзе), ІІ поверх, каб. 18.

опубліковано 25.09.2017

 

 


 

Звіт

про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про погодження  щомісячної  плати за навчання дітей в дитячих музичних школах №№ 4 ім. Д. Д. Шостаковича, 9, 10, 27, 28  Печерського району міста Києва на 2017 – 2018 навчальний рік

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,  відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ( далі - Відділ) з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб - Порталі  pechersk.kievcity.gov.ua  проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про погодження щомісячної  плати за навчання дітей в дитячих музичних школах №№ 4 ім. Д. Д. Шостаковича, 9, 10, 27, 28  Печерського району міста Києва на 2017 – 2018 навчальний рік ”.

У визначений період для публічного громадського обговорення, пропозицій від громадськості до Відділу  не надійшло.

 опубліковано 27.06.2017

 


 

 Обговорення проекту розпорядження

Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про погодження  щомісячної  плати за навчання дітей в дитячих музичних школах №№ 4 ім. Д. Д. Шостаковича, 9, 10, 27, 28  Печерського району міста Києва на 2017- 2018 навчальний рік»

 Шановні громадяни!

 Проект розпорядження  «Про погодження щомісячної  плати за навчання дітей в дитячих музичних школах №№ 4 ім. Д. Д. Шостаковича, 9, 10, 27, 28  Печерського району міста Києва на 2017 - 2018 навчальний рік» підготовлено відповідно до Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 1997 року № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей»,  розпорядження  виконавчого  органу  Київської   міської  ради (Київської   міської державної   адміністрації) від 30 листопада 2011 року № 22  «Про внесення доповнень у додаток 6 до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради  (Київської міської  державної  адміністрації)    від  31  січня  2011  року  № 121 «Про реалізацію  районними   в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень», листа - погодження Департаменту культури виконавчого органу Київської міської  ради (Київської міської державної адміністрації), рішення ради  директорів Дитячих музичних шкіл №№ 4 ім.Д.Д.Шостаковича, 9, 10, 27, 28 Печерського району міста Києва  від 12.05.2017 року та з метою належної організації навчально - виховного процесу в дитячих музичних школах  №№ 4 ім. Д.Д.Шостаковича, 9, 10,27, 28    Печерського району міста  Києва. 

Прийняття даного проекту розпорядження дасть змогу погодити встановлену директорами дитячих  музичних  шкіл №№ 4 ім. Д.Д.Шостаковича, 9, 10, 27, 28 Печерського району  міста Києва місячну батьківську плату за навчання дітей в дитячих музичних школах Печерського району міста Києва, у залежності від обраного фаху навчання та за навчання в групах на самоокупності на 2017 – 2018 навчальний рік та звільнити від плати за навчання повністю дітей з багатодітних сімей, дітей з малозабезпечених сімей, дітей - інвалідів, дітей - сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження «Про погодження щомісячної  плати за навчання дітей в дитячих музичних школах №№ 4 ім. Д. Д. Шостаковича, 9, 10, 27, 28 Печерського району міста Києва на 2017 - 2018 навчальний рік»  просимо надавати Ваші пропозиції до відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 26.06.2017 року.

Проект розпорядження >>>

Контактна особа: Денисенко Олена Станіславівна, тел. 280 02 00.

Години прийому: понеділок з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 18-00 за адресою: вул.М. Омеляновича-Павленка, 15, кабінет № 416.

опубліковано 09.06.2017


 
Звіт

про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про розмір батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, із змінами консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосується суспільно-економічного розвитку держави, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів та з метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки вищезазначеного проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації розмістила проект розпорядження «Про розмір батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва» на сторінці Печерської районної в місті Києві державної адміністрації веб - порталу Київської міської державної адміністрації.
Водночас, з метою надання пропозицій щодо вищезазначеного проекту, надано додаткову інформацію контактної особи управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації із зазначеним терміном, годинами прийому та контактним телефоном.
Проте, пропозицій від громадськості до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

оприлюднено: 14 квітня 2017 року

Обговорення проекту розпорядження
  Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про розмір батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва»

Шановні громадяни!         

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження «Про розмір батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва» просимо надавати Ваші пропозиції до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 13.04.2017 року.    

Проект розпорядження >>>     

Контактна особа: Шпиг Юлія Миколаївна, тел. 253 26 89.      

Години прийому: понеділок з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 18-00

За адресою: вул. Інститутська, 24/7, кабінет № 18.

оприлюднено: 24 березня 2017 року

 *******************************************************************************************************

Звіт

про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про  організацію  у  2017 році харчування  учнів  загальноосвітніх навчальних закладів Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, із змінами консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосується суспільно-економічного розвитку держави, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів та з метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки вищезазначеного проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації розмістила проект розпорядження «Про організацію у 2017 році харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва» на сторінці Печерської районної в місті Києві державної адміністрації веб - порталу Київської міської державної адміністрації.
Водночас, з метою надання пропозицій щодо вищезазначеного проекту, надано додаткову інформацію контактної особи управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації із зазначеним терміном, годинами прийому та контактним телефоном.
Проте, пропозицій від громадськості до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

оприлюднено: 14 квітня 2017 року

 Обговорення проекту розпорядження

   Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про  організацію  у  2017 році харчування  учнів  загальноосвітніх навчальних закладів Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва»

Шановні громадяни!        

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження «Про  організацію  у  2017 році харчування  учнів  загальноосвітніх навчальних закладів Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва» просимо надавати Ваші пропозиції до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 13.04.2017 року.

Проект розпорядження >>>   

Контактна особа: Шпиг Юлія Миколаївна, тел. 253 26 89.

Години прийому: понеділок з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 18-00

За адресою: вул. Інститутська, 24/7, кабінет № 18.

оприлюднено: 24 березня 2017 року


 

Звіт

про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про затвердження положень про комісію з питань евакуації при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації та приймальний евакуаційний пункт»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті pechersk.kievcity.gov.ua проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження положень про комісію з питань евакуації при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації та приймальний евакуаційний пункт».

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації не надходило.

оприлюднено: 5 вересня 2016 року

 
Обговорення проекту розпорядження

Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження положень про комісію з питань евакуації при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації та приймальний евакуаційний пункт»

Проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження положень про комісію з питань евакуації при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації та приймальний евакуаційний пункт» підготовлений Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, статті 11 Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2013 року № 581 «Про затвердження Порядку здійснення компенсації вартості послуг і розміру фактичних (понесених) витрат суб’єкту господарювання та громадянину, транспортні засоби яких залучені для вивезення населення із зони надзвичайної ситуації, районів можливих бойових дій, та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», на виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.07.2016  № 565 «Про утворення комісії з питань евакуації при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)» та з метою оперативного вирішення питань, пов’язаних з плануванням, підготовкою та проведенням евакуації  населення Печерського району м. Києва і розміщення його у зонах, які є безпечними, при загрозі виникнення або виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження положень про комісію з питань евакуації при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації та приймальний евакуаційний пункт» просимо надавати Ваші пропозиції до відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації в термін до 02 вересня 2016 року.

Проект розпорядження >>>

Контактна особа: Пікуль Анатолій Григорович, тел. 226-26-57.

Години прийому:   вівторок з 09-00 до 11-00, четвер з 14-00 до 16-00,

за адресою:   вул. Цитадельна, буд. 5/9, м. Київ, 01015 відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, к.5.

оприлюднено: 18 серпня 2016 року

 

 
 Звіт

про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про погодження  щомісячної  плати за навчання дітей в дитячих музичних школах №№ 4 ім. Д. Д. Шостаковича, 9, 10, 27, 28  Печерського району міста Києва на 2016 - 2017 навчальний рік»

 Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,  відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Печерської районної в місті Києві державної адміністрації з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив  02.06.2016 року на веб - сайті pechersk.kievcity.gov.ua проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про погодження  щомісячної  плати за навчання дітей в дитячих музичних школах №№ 4 ім. Д. Д. Шостаковича, 9, 10, 27, 28  Печерського району міста Києва на 2016 - 2017 навчальний рік ».

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

оприлюднено: 08 серпня 2016 року

 
Обговорення проекту розпорядження

Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про погодження  щомісячної  плати за навчання дітей в дитячих музичних школах №№ 4 ім. Д. Д. Шостаковича, 9, 10, 27, 28 
Печерського району міста Києва на 2016 - 2017 навчальний рік»

Шановні громадяни!

Проект розпорядження  «Про погодження щомісячної  плати за навчання дітей в дитячих музичних школах №№ 4 ім. Д. Д. Шостаковича, 9, 10, 27, 28  Печерського району міста Києва на 2016 - 2017 навчальний рік» підготовлено відповіднодо Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету  Міністрів України від 25 березня 1997 року № 260 «Про встановлення   розміру плати за навчання у державних школах  естетичного виховання дітей»,  розпорядження  виконавчого  органу  Київської   міської  ради (Київської   міської державної адміністрації) від 30 листопада 2011 року № 22 «Про внесення доповнень у додаток 6 до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради  (Київської міської  державної  адміністрації) від 31  січня  2011  року  № 121 «Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень», листа - погодження Департаменту культури виконавчого органу Київської міської  ради (Київської міської державної адміністрації), рішення ради  директорів Дитячих музичних шкіл №№ 4 ім.Д.Д.Шостаковича, 9, 10, 27, 28 Печерського району міста Києва  від 01.06.2016 року та з метою належної організації навчально - виховного процесу в дитячих музичних школах  №№ 4 ім. Д.Д.Шостаковича, 9, 10,27, 28 Печерського району міста  Києва.

Прийняття даного проекту розпорядження дасть змогу погодити встановлену директорами дитячих  музичних  шкіл №№ 4 ім. Д.Д.Шостаковича, 9, 10, 27, 28 Печерського району  міста Києва місячну батьківську плату за навчання дітей в дитячих музичних школах Печерського району міста Києва, у залежності від обраного фаху навчання та за навчання в групах на самоокупності на 2016 – 2017 навчальний рік та звільнити від плати за навчання повністю дітей з багатодітних сімей, дітей з малозабезпечених сімей, дітей - інвалідів, дітей - сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження «Про погодження щомісячної плати за навчання дітей в дитячих музичних школах №№ 4 ім. Д. Д. Шостаковича, 9, 10, 27, 28  Печерського району міста Києва на 2016 - 2017 навчальний рік” просимо надавати Ваші пропозиції до  відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 06.08.2016 року.

Проект розпорядження >>>

Контактна особа: Нікітіна Кіра Семенівна, тел: 280 02 00

Години прийому: понеділок з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 18-00 за адресою: вул. Суворова, 15, кабінет № 416.

 опубліковано 22.07.2016


 
Звіт

 про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  “Про затвердження Положення про районну соціально-медичну Комісію по відбору дітей до відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та розумово відсталих дітей з порушенням психіки (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва ”

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,   Територіальний центр соціального  обслуговування  (надання  соціальних послуг)  Печерського району м. Києва з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті pechersk.kievcity.gov.ua проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про затвердження Положення про районну соціально-медичну Комісію по відбору дітей до відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та розумово відсталих дітей з порушенням психіки (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва ”.

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до Територіального центру не надходило.

оприлюднено: 16 травня 2016 року

 

Обговорення проекту розпорядження

Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про затвердження Положення про районну соціально-медичну Комісію по відбору дітей до відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та розумово відсталих дітей з порушенням психіки (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва ”

Проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про затвердження Положення про районну соціально-медичну Комісію по відбору дітей до відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та розумово відсталих дітей з порушенням психіки (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва” підготовлений відповідно до статті 7 Закону України “Про соціальні послуги”,  статей 1 та 11 Закону України “Про реабілітацію інвалідів в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року №80 “Про затвердження Порядку надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг”, з урахуванням вимог розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810 “Про затвердження Типового положення про відділення соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки (денне перебування)” та з метою вирішення питань щодо можливості зарахування дітей-інвалідів до відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та розумово відсталих дітей з порушенням психіки (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про затвердження Положення про районну соціально-медичну Комісію по відбору дітей до відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та розумово відсталих дітей з порушенням психіки (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва” просимо надавати Ваші пропозиції до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва в термін до 13 травня 2016 року.

Проект розпорядження >>>

Контактна особа: Пузанова Тетяна Василівна, тел. 284-96-69.

Години прийому:   вівторок з 09-00 до 12-30, четвер з 13-30 до 16-00,

за адресою: м. Київ, вул. Кіквідзе,11-а, ІІ поверх, каб. 26.

оприлюднено: 28 квітня 2016 року

 

Звіт

про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про  затвердження  Положення  про районну Комісію з питань звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, від плати за надання соціальних послуг та надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати”

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,   Територіальний центр соціального  обслуговування  (надання  соціальних послуг)  Печерського району м. Києва з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті pechersk.kievcity.gov.ua проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про  затвердження  Положення  про районну Комісію з питань звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, від плати за надання соціальних послуг та надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати”.

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до Територіального центру не надходило.

оприлюднено: 05 травня 2016 року

 

Обговорення проекту розпорядження

Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про  затвердження  Положення  про районну Комісію з питань звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, від плати за надання соціальних послуг та надання  соціальних послуг із встановленням диференційованої плати”

Проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про  затвердження  Положення  про районну Комісію з питань звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, від плати за надання соціальних послуг та надання  соціальних послуг із встановленням диференційованої плати” розроблено Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва.             

Даний проект розпорядження підготовлено відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про соціальні послуги”,постанов Кабінету Міністрів України від  19 грудня 2012 року №1184 “Про затвердження Порядку надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати та внесення змін до переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” та від 29 грудня 2009 року №1417 “Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2014 року № 1093 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 1417”, з метою вирішення питань щодо забезпечення соціального захисту соціально незахищених верств населення Печерського району м. Києва-пенсіонерів, інвалідів,  непрацездатних та інших громадян, які потребують допомоги та соціальної підтримки.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про  затвердження  Положення  про районну Комісію з питань звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, від плати за надання соціальних послуг та надання  соціальних послуг із встановленням диференційованої плати” просимо надавати Ваші пропозиції до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва в термін до  04 травня 2016 року.          

Проект розпорядження >>>

Контактна особа: Пузанова Тетяна Василівна, тел. 284-96-69.          

Години прийому:   вівторок з 09-00 до 12-30,  четвер з     13-30 до 16-00,

за адресою: м. Київ, вул. Кіквідзе,11-а, ІІ поверх, каб. 26.

 оприлюднено: 20 квітня 2016 року

 


Звіт 

 про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про затвердження  Положення  про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Печерського району м. Києва і переліку соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами Територіального центру

 Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,   Територіальний центр соціального  обслуговування  (надання  соціальних послуг)  Печерського району м. Києва з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті pechersk.kievcity.gov.ua проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про затвердження  Положення  про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Печерського району м. Києва і переліку соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами Територіального центру ”.

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до Територіального центру не надходило.

 оприлюднено: 24 березня 2016 року

 
Обговорення Проекту розпорядження

Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про  затвердження  Положення  про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Печерського району м. Києва і переліку соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами Територіального центру”

Проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про  затвердження  Положення  про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Печерського району м. Києва і переліку соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами Територіального центру”  розроблено Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва.          

Даний проект розпорядження підготовлено на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року №1417 “Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” в редакції від 05 січня 2016 року та від 19 грудня 2012 року №1184 “Про затвердження Порядку надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати та внесення змін до переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” та з метою приведення у відповідність до нормативно-правових актів.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про  затвердження  Положення  про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Печерського району м. Києва і переліку соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами Територіального центру” просимо надавати Ваші пропозиції до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва в термін до 23 березня 2016 року.

Проект розпорядження >>>

Положення >>>

Перелік соціальних послуг >>>

Контактна особа: Пузанова Тетяна Василівна, тел. 284-96-69.          

Години прийому:     вівторок з 09-00 до 12-30, четвер з     13-30 до 16-00,

за адресою: м. Київ, вул. Кіквідзе,11-а, ІІ поверх, каб. 26.

   оприлюднено: 09 березня 2016 року

 


Звіт

про результати  проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про визнання такими, що втратили чинність розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ”

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,   Територіальний центр соціального  обслуговування  (надання  соціальних послуг)  Печерського району м. Києва з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті pechersk.kievcity.gov.ua проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про визнання такими, що втратили чинність розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ”.

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до Територіального центру не надходило.

   оприлюднено: 24 березня 2016 року

 

Обговорення Проекту розпорядження

Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про визнання такими, що втратили чинність розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

Проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про визнання такими, що втратили чинність розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ” розроблено Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва.     

Даний проект розпорядження підготовлено відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 “Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади”, а також згідно з підпунктом 6.9. пункту 6 Регламенту  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, затвердженого розпорядженням Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 25.06.2014 № 327 “Про Регламент  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації”.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  “Про визнання такими, що втратили чинність розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації” просимо надавати Ваші пропозиції до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва в термін до 23 березня 2016 року.

Проект розпорядження >>>

Контактна особа: Пузанова Тетяна Василівна, тел. 284-96-69.

Години прийому:     вівторок з 09-00 до 12-30,   четвер з     13-30 до 16-00,

за адресою: м. Київ, вул. Кіквідзе,11-а, ІІ поверх, каб. 26.

 оприлюднено: 09 березня 2016 року

 

 
Звіт

про результати розгляду громадської думки проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про розмір батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, із змінами консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосується суспільно-економічного розвитку держави, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів та з метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки вищезазначеного проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації розмістила проект розпорядження «Про розмір батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва» на сторінці Печерської районної в місті Києві державної адміністрації веб - порталу Київської міської державної адміністрації.

Водночас, з метою надання пропозицій щодо вищезазначеного проекту, надано додаткову інформацію контактної особи управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації із зазначеним терміном, годинами прийому та контактним телефоном.

Проте, пропозицій від громадськості до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

 оприлюднено: 11 березня 2016 року

 
 
Обговорення проекту розпорядження 

«Про розмір батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва» 

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження «Про розмір батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Печерського району міста Києва» просимо надавати Ваші пропозиції до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 10.03.2016 року.

Проект розпорядження >>>

Контактна особа: Шпиг Юлія Миколаївна, тел. 253 26 89.

Години прийому: понеділок з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 18-00

за адресою: вул. Інститутська, 24/7, кабінет № 18.

оприлюднено: 23 лютого 2016 року

 


  Звіт

про результати розгляду громадської думки проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про організацію у 2016 році харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва».

 

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, із змінами консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосується суспільно-економічного розвитку держави, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів та з метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки вищезазначеного проекту розпорядження управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації розмістила проект розпорядження «Про організацію у 2016 році харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва» на сторінці Печерської районної в місті Києві державної адміністрації веб - порталу Київської міської державної адміністрації.

Водночас, з метою надання пропозицій щодо вищезазначеного проекту, надано додаткову інформацію контактної особи управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації із зазначеним терміном, годинами прийому та контактним телефоном.

Проте, пропозицій від громадськості до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

  оприлюднено: 11 березня 2016 року

 
Обговорення проекту розпорядження 

«Про організацію у 2016 році харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва»

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження «Про організацію у 2016 році харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Печерського району міста Києва, заснованих на комунальній формі власності територіальної громади міста Києва» просимо надавати Ваші пропозиції до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 10.03.2016 року.

Проект розпорядження >>>

Контактна особа: Шпиг Юлія Миколаївна, тел. 253 26 89.

Години прийому: понеділок з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 18-00

за адресою: вул. Інститутська, 24/7, кабінет № 18.

оприлюднено: 23 лютого 2016 року

 

 
Звіт

про результати проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення  проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про затвердження Порядку надання безкоштовного гарячого харчування в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації держаної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва з метою проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті pechersk.kievcity.gov.ua проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації  «Про затвердження Порядку надання безкоштовного гарячого харчування в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних  послуг) Печерського району м. Києва»

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до Територіального центру не надходило.

 оприлюднено: 28 січня 2016 року

 
Обговорення проекту розпорядження

Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження Порядку надання безкоштовного гарячого харчування в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання  соціальних  послуг) Печерського району м. Києва у новій редакції»

Проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про затвердження Порядку надання безкоштовного гарячого харчування в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання  соціальних  послуг) Печерського району м. Києва у новій редакції» (далі-проект розпорядження/2016) пройшов експертизу на відповідність положенням Конвенції про захист прав людини  і основоположних свобод 1950 року та практиці Європейського суду з прав людини, яку проведено Київським регіональним відділенням Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.            

Відповідно  до  висновків  Головного  управління  юстиції  у  м. Києві від 04 січня 2016 року № 35553/0/1115 проект розпорядження/2016  відповідає  Конвенції про захист прав людини  і основоположних свобод 1950 року та практиці Європейського суду з прав людини.

Даним проектом розпорядження затверджується нова редакція Порядку надання безкоштовного гарячого харчування в Територіальному центрі непрацездатним малозабезпеченим одиноким громадянам, інвалідам та іншим непрацюючим верствам населення Печерського району м. Києва. Порядком передбачається прийняття рішень з питань надання гарячого харчування виходячи з наявних обсягів фінансування Територіального центру у поточному фінансовому  році з урахуванням  життєвих обставин, у яких перебуває громадянин,  та рівня його доходів.

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про затвердження Порядку надання безкоштовного гарячого харчування в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання  соціальних  послуг) Печерського району м. Києва у новій ”просимо надавати Ваші пропозиції до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва в термін до 27 січня  2016 року.

Проект розпорядження >>>

Додаток до розпорядження >>>

Контактна особа: Хабенець Наталія Вікторівна, тел. 284-96-69.          

Години прийому:     вівторок з 09-00 до 12-30,

                                      четвер з     13-30 до 16-00,

за адресою: м. Київ, вул. Кіквідзе,11-а, ІІ поверх, каб.20.

 оприлюднено: 12 січня 2016 року

 

 
Звіт

про результати проведення консультацій  з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

“Про внесення змін до розпорядження  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 23 серпня 2012 року  № 460 “Про організацію харчування дітей, які відвідують відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та розумово відсталих дітей  (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва”

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,   Територіальний центр соціального  обслуговування  (надання  соціальних послуг)  Печерського району м. Києва з метою проведення консультацій  з громадськістю  у  формі публічного громадського обговорення оприлюднив на веб-сайті pechersk.kievcity.gov.ua проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про внесення змін до розпорядження  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 23 серпня 2012 року  № 460 “Про організацію харчування дітей, які відвідують відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та розумово відсталих дітей (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва”.

У визначений для публічного громадського обговорення час пропозицій від громадськості до Територіального центру не надходило.

 оприлюднено: 30 листопада 2015 року

 

 Обговорення проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

“Про внесення змін до розпорядження  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 23 серпня 2012 року  № 460 “Про організацію харчування дітей, які відвідують відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та розумово відсталих дітей  (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва”

Проект розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про внесення змін до розпорядження  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 23 серпня 2012 року  № 460 “Про організацію харчування дітей, які відвідують відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та розумово відсталих дітей (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва” (далі-проект розпорядження/2015) пройшов експертизу на відповідність Конвенції про захист прав людини  і основоположних свобод 1950 року та практиці Європейського суду з прав людини, яку проведено Київським регіональним відділенням Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.            

Відповідно  до  висновків  Головного  управління  юстиції  у  м. Києві від 10 листопада 2015 року № 31901/0/11-15 проект розпорядження/2015  відповідає  Конвенції про захист прав людини  і основоположних свобод 1950 року та практиці Європейського суду з прав людини.

Забезпечення харчуванням дітей, які відвідують відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та розумово відсталих дітей (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва здійснюється  з дотриманням вимог  Інструкції  з  організації  харчування  дітей  у  дошкільних навчальних закладах,  затвердженої спільним наказом   Міністерства    освіти  і науки   України  та  Міністерства   охорони  здоров’я  України   від   17 квітня 2006  року   № 298/227,  зареєстрованої    в    Міністерстві   юстиції    України   05 травня 2006 року за  № 523/12397 та на підставі розпорядження  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 23 серпня 2012 року  № 460 “Про організацію харчування дітей, які відвідують відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та розумово відсталих дітей (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва” (далі-розпорядження № 460/2012).

У зв'язку  із  зміною цін за одиницю продукції, що включена до  сировинного набору продуктів харчування, змінюється вартість харчування, що потребує внесення відповідних змін до  пункту 2 розпорядження № 460/2012.          

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації “Про внесення змін до розпорядження  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 23 серпня 2012 року  № 460 “Про організацію харчування дітей, які відвідують відділення соціально-медичної реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та розумово відсталих дітей (денне перебування) Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва” просимо надавати Ваші пропозиції до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва в термін до 28 листопада 2015 року.

Контактна особа: Пузанова Тетяна Василівна, тел. 284-96-69.

Години прийому:  вівторок з 09-00 до 12-30,

                                      четвер з     13-30 до 16-00,

за адресою: м. Київ, вул. Кіквідзе,11-а, ІІ поверх, каб. 26.

 
ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ  >>>

 оприлюднено: 13 листопада 2015 року

 

 
Звіт

про результати розгляду громадської думки проекту розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації "Про погодження розміру плати за навчання в дитячих музичних школах №№ 4 ім. Д.Д.Шостаковича, 9, 10, 27, 28 Печерського району міста Києва на 2015-2016 навчальний рік"

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, із змінами відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Печерської районної в місті Києві державної адміністрації оприлюднив проект розпорядження  „Про погодження розміру плати за навчання в дитячих музичних школах № 4 ім. Д.Д. Шостаковича, 9,10, 27,28 Печерського району міста Києва на 2015-2016 навчальний рік” для громадського обговорення.

Пропозицій від громадськості до відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

оприлюднено: 30 серпня 2015 року

 
Обговорення проекту розпорядження

"Про погодження розміру плати за навчання в дитячих  музичних школах №№ 4  ім. Д.Д.Шостаковича, 9, 10,  27, 28 Печерського району міста Києва на 2015-2016 навчальний рік"

Шановні громадяни!

Відповідно   статті 26 Закону України «Про позашкільну   освіту»,   постанови   Кабінету    Міністрів   України від 25 березня 1997 року № 260  «Про встановлення   розміру    плати   за  навчання у державних    школах естетичного виховання дітей»   та  розпорядження  виконавчого      органу  Київської  міської   ради  (Київської   міської   державної   адміністрації) від 30 листопада 2011 року № 22   «Про внесення доповнень у   додаток  6 до розпорядження виконавчого   органу Київської міської ради  (Київської міської  державної  адміністрації)    від  31  січня  2011  року  № 121   «Про реалізацію    районними в місті Києві державними  адміністраціями   окремих повноважень», та листа погодження  від 26 червня 2015 року № 060-2976 Департаменту культури виконавчого органу Київської міської  ради (Київської міської державної адміністрації)  з метою встановлення  плати за навчання  в   дитячих    музичних    школах  Печерського району м. Києва 2015 – 2016 навчальний рік

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження «Обговорення проекту розпорядження "Про погодження розміру плати за навчання в дитячих  музичних школах №№ 4  ім. Д.Д.Шостаковича, 9, 10,  27, 28 Печерського району міста Києва на 2015-2016 навчальний рік"» просимо надавати Ваші пропозиції до відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 28.08.2015 року.

Контактна особа: Нікітіна Кіра Семенівна, тел. 280 02 00

Години прийому: вівторок з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 18-00 за адресою: вул. Суворова, 15, кабінет № 416.

Завантажити проект розпорядження >>>

оприлюднено: 14 серпня 2015 року

 


 

Звіт 

про результати розгляду громадської думки проекту розпорядження  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації «Про організаційно-правові заходи, пов’язані з виконанням рішення Київської міської ради від 2 квітня 2015 року № 319/1184»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, із змінами консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосується суспільно-економічного розвитку держави, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів та з метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки вищезазначеного проекту розпорядження Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації розмістили проект розпорядження «Про організаційно-правові заходи, пов’язані з виконанням рішення Київської міської ради від 2 квітня 2015 року № 319/1184» на сторінці Печерської районної в місті Києві державної адміністрації веб - порталу Київської міської державної адміністрації в розділі «Документи».

Водночас, з метою надання пропозицій щодо вищезазначеного проекту, надано додаткову інформацію контактної особи Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації із зазначеним терміном, годинами прийому та контактним телефоном.

Проте, пропозицій від громадськості до Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації не надходило.

оприлюднено: 20 серпня 2015 року

 
Обговорення проекту розпорядження

«Про організаційно-правові заходи, пов’язані з виконанням рішення Київської міської ради від 02 квітня 2015 року № 319/1184»

Шановні громадяни!

З метою публічного громадського обговорення та вивчення громадської думки щодо проекту розпорядження «Про організаційно-правові заходи, пов’язані з виконанням рішення Київської міської ради від 02 квітня 2015 року № 319/1184» просимо надавати Ваші пропозиції до управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в термін до 18.08.2015 року.

Контактна особа: Калениченко Ніна Петрівна, тел. 253 38 78.

Години прийому: понеділок з 09-00 до 13-00, четвер з 14-00 до 18-00 за адресою: вул. Інститутська, 24/7, кабінет № 9.

Завантажити проект розпорядження >>>

оприлюднено: 3 серпня 2015 року

Версiя для друку