Головна  →  ДІЯЛЬНІСТЬ  →  ЖКГ та будівництво
 Житлово-комунальне господарство та будівництво

Управління житлово-комунального господарства та будівництва є структурним підрозділом Печерської районної в місті Києві державної адміністрації (далі – Управління).

Управління є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах державного казначейства, печатку із зображенням Державного герба України та своїм найменуванням. Управління є головним розпорядником бюджетних коштів з утримання житлово-комунального господарства району.

Головний напрямок роботи Управління – забезпечення на території району реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, насамперед щодо організації і здійснення заходів з його реформування.


Додаткова інформація про керівника/ структуру/ положення та контактні дані Управління житлово-комунального господарства та будівництва >>>
Комунальні підприємства/ житлово-експлуатаційні організації >>>
Енергоефективність/ енергозбереження (Програми) >>>
Економіка/ тарифна політика >>>
Житловий фонд >>>
Створення/ діяльність ОСББ >>>
Гуртожитки >>>
Запитання-відповіді >>> 
Адресний перелік об’єктів капітального ремонту прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів житлових будинків Печерського району міста Києва на найближчі три роки та графік виконання відповідних робіт >>>
Управління багатоквартирним будинком >>>

 

Версiя для друку

 Актуальні питання
профілактики інфекційних
та неінфекційних хвороб