Головна  →  Е-місто  →  ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
Надання адміністративних послуг в Печерському районі

Управління (центр) надання адміністративних послуг є структурним підрозділом зі статусом юридичної особи Печерської районної в місті Києві державної адміністрації (далі - ЦНАП). 

ЦНАП створено у 2015 році на вимогу Закону України «Про адміністративні послуги» з метою спрощення способів надання якісних адміністративних послуг через адміністраторів шляхом взаємодії з фізичними та юридичними особами за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу».

Через ЦНАП надається понад 151 адміністративна послуга.

У ЦНАПі також можна отримати консультацію щодо питань, які належать до компетенції Печерської райдержадміністрації та інших органів державної влади.

Довідка за телефоном (044) 280-41-97 

ЦНАП Печерської РДА стає ще доступніше

 Задля удосконалення процесу надання консультацій громадянам щодо отримання адміністративних послуг, запущено додаткові канали зв’язку месенджарами:
 -         WhatsUP: https://wa.me/380635371173 -         Telegram: https://t.me/CNAPPechersk -         Viber: +38 (063) 537-11-73
 Просимо звернути увагу:
 - номера доступні, як для дзвінків, так і для повідомлень.

 


 
 
Додаткова інформація про керівника/ структуру/ положення та контактні дані управління  (центру) надання адміністративних послуг  >>>
ЦНАП для громадян та бізнесу: переліки послуг/ необхідних документів/ зразків заяв >>>
Суб’єкти надання послуг >>>
Графік роботи >>>
Графік консультацій >>>
Реєстрація до електронної черги >>>
Звіти про діяльність ЦНАПу >>>
Нормативно-правові акти >>>
Державні інформаційні ресурси >>>

 


 

    

*  Для коректного заповнення бланку  заяви, необхідно зберегти  його на комп’ютері,  та заповнити  за допомогою  програми Adobe Reader.


 

 

 

 

Версiя для друку

 Актуальні питання
профілактики інфекційних
та неінфекційних хвороб