Головна  →  ГРОМАДЯНАМ  →  Громадська рада
ГРОМАДСЬКА РАДА 
при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації

 

Громадська рада – при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі держадміністрації (далі - громадська рада) є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

Громадські ради утворюються на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 996.

Завдання

Основними завданнями громадської ради є:

  • створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;
  • здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади;
  • сприяння врахуванню органом виконавчої влади громадської думки під час формування та реалізації державної політики

Функції

Громадська рада відповідно до покладених на неї завдань:

  • готує та подає органу виконавчої влади, при якому вона утворена (далі — орган), пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю, а також щодо проведення консультацій, не передбачених таким планом;
  • готує та подає органу пропозиції щодо організації консультацій з громадськістю;
  • подає органу обов'язкові для розгляду пропозиції щодо підготовки проектів нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері, удосконалення роботи органу;
  • проводить відповідно до законодавства громадську експертизу та громадську антикорупційну експертизу проектів нормативно-правових актів;
  • здійснює громадський контроль за врахуванням органом пропозицій та зауважень громадськості, а також дотриманням ним нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидії корупції;
  • інформує в обов'язковому порядку громадськість про свою діяльність, прийняті рішення та їх виконання на офіційному веб-сайті органу та в інший прийнятний спосіб;
  • збирає, узагальнює та подає органу інформацію про пропозиції громадських організацій щодо вирішення питань, які мають важливе суспільне значення;
  • організовує публічні заходи для обговорення актуальних питань розвитку галузі чи адміністративно-територіальної одиниці;
  • готує та оприлюднює щорічний звіт про свою діяльність.

Права

Громадська рада має право:

  • утворювати постійні та тимчасові робочі органи (правління, секретаріат, комітети, комісії, експертні групи тощо);
  • залучати до роботи ради працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників вітчизняних та міжнародних експертних і наукових організацій, підприємств, установ та організацій (за згодою їх керівників), а також окремих фахівців;
  • організовувати і проводити семінари, конференції, засідання за круглим столом та інші заходи;
  • отримувати в установленому порядку від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для забезпечення діяльності ради;
  • отримувати від органу проекти нормативно-правових актів з питань, що потребують проведення консультацій з громадськістю.

Члени громадської ради мають право доступу в установленому порядку до приміщень, в яких розміщений орган.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 15, каб. 301, тел. 280-16-40

 

     

 

Керівний склад Громадської ради при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації

Голова
Громадської ради

Бричук Костянтин Григорович

Заступник голови
Громадської ради

Віровцев Володимир Юрійович

Заступник голови
Громадської ради

Ружанська Вікторія Миколаївна

Заступник голови
Громадської ради

Рубцова Вікторія Миколаївна

Заступник голови
Громадської ради

Новіков Сергій Леонідович

Заступник голови
Громадської ради

Матвієнко Олександр Анатолійович

Секретар
Громадської ради

Казарінова Олена Вікторівна

 

Склад Громадської ради

при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації

 

 

 

 

ПІБ

 

Назва інституту громадянського суспільства

1. 

Бадера Світлана Григорівна

Громадська організація «Лірос»

2. 

Баранова Яна Вікторівна

Громадська організація «Золотий вік України»

3. 

Басовський Володимир Олександрович

Громадська організація «Я Влада»

4. 

Близнюк Віталій Іванович

Благодійний фонд «Укропи»

5. 

Бричук Костянтин Григорович

Громадська спілка «Правозахисний альянс»

6. 

Віровцев Володимир Юрійович

Громадська організація «Щит Громади»

7. 

Вовк Олексій Іванович

Громадська організація «Фонд відновлення довіри до правоохоронних органів»

8. 

Гамаріс Олег Петрович

Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Альтернатива. Гармонія»

9. 

Гурін Микола Володимирович

Громадська організація «Реформа освіти»

10.           

Д’ячков Валерій Іванович

Громадська організація «Реформи, Інвестиції»

11.           

Деймонт Єлісей Валерійович

Громадська організація «Український народний вектор»

12.           

Демченко Віталій Дем’янович

Громадська організація «Всеукраїнський профільний альянс»

13.           

Дергунов Віталій Володимирович

Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації

14.           

Джеджула Андрій Володимирович

Всеукраїнська громадська організація «Союз захисту підприємництва»

15.           

Доброскок Оксана Володимирівна

Громадська організація «Альянс Глобал»

16.           

Іванов Ігор Володимирович

Громадська організація «Кінологічне об’єднання «Фаворит»

17.           

Ісрафілов Відаді Шахліяр огли

Громадська організація «Українсько-азербайджанске братерство патріотів та учасників бойових дій»

18.           

Казарінова Олена Вікторівна

Благодійний фонд «Маестро»

19.           

Карась Олена Валеріївна

Благодійна організація «Рада багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей інвалідів»

20.           

Кирилюк Людмила Анатоліївна

Об’єднана профспілкова організація Міністерства внутрішніх справ України

21.           

Кльопа Олег Миколайович

Громадська організація «Національні герої»

22.           

Лапшинов Руслан Валентинович

Громадська організація «Українські родини»

23.           

Ластовченко Олександр Михайлович

Громадська організація «Спілка власників житла м. Києва»

24.           

Ломов Юрій Володимирович

Громадська організація «Асоціація ветеранів АТО України»

25.           

Лукін Владислав Олександрович

Громадська організація «Соціально-реабілітаційний центр»

26.           

Матвієнко Олек-сандр Анатолійович

Громадська спілка «Київська дружина»

27.           

Матея Юрій Васильович

Громадська організація «Всеукраїн. об’єднання учасників бойових дій»

28.           

Недашківський Михайло Сергійович

Громадська організація «Інтереси Киян»

29.           

Новіков Сергій Леонідович

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Медіа-Січ»

30.           

Носенко Ігор Васильович

Громадська організація «Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Совість і Надія України»

31.           

Одінцов Сергій Володимирович

Профспілка працівників державних установ міста Києва Київський міський комітет

32.           

Павлишин Іван Васильович

Печерська районна організація Товариство Червоного Хреста України м. Києва

33.           

Петренко Юрій Олександрович

Громадська організація «Всеукраїнська організація підтримки ЖБК та ОСББ»

34.           

Рубцова Вікторія Миколаївна

Громадська організація «Європейські цінності для України»

35.           

Рудєв Микола Миколайович

Первинна профспілкова організація публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк»

36.           

Ружанська Вікторія Миколаївна

Громадська організація «Молодіжне об’єднання «Джерело натхнення»

37.           

Стріла Володимир Олегович

Громадська організація «Водно-мотороний спортивно-фізкультурний клуб «Видубицький»

38.           

Татауров Іван Михайлович

Громадська організація «Ветеранський рух «Ми Українці»

39.           

Тройчук Руслан Дмитрович

Громадська організація «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»

40.           

Філінський Микита Юрійович

Громадська організація «Дія заради майбутнього»

41.           

Юхименко Катерина Василівна

Благодійний фонд «Агапіт»

Склад комісій Громадської ради при Печерській районній в місті
Києві державній адміністрації

Комісія з питань місцевого самоврядування, зв’язків з громадськістю, ЗМІ, Громадського бюджету та інформаційних технологій

 

1

Басовський Володимир Олександрович

Голова комісії

2

Гурін Микола Володимирович

 

3

Новіков Сергій Леонідович

 

4

Стріла Володимир Олегович

 

 

Комісія з питань запобігання і протидії корупції, аудиту, моніторингу діяльності Печерської райдержадміністрації та експертизи нормативно-правових актів

 

1

Тройчук Руслан Дмитрович

Голова комісії

2

Демченко Віталій Володимирович

 

3

Недашківський Михайло Сергійович

 

 

Комісія з питань Регламенту та організації роботи Громадської ради

1

Одінцов Сергій Володимирович

Голова комісії

2

Дергунов Віталій Дем‘янович

 

3

Кирилюк Людмила Анатоліївна

 

4

Рудєв Микола Миколайович

 

 

Комісія з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я, медичного забезпечення, санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.

1

Носенко Ігор Васильович

Голова комісії

2

Джеджула Андрій Володимирович

 

3

Доброскок Оксана Володимирівна

 

4

Карась Олена Валеріївна

 

5

Павлишин Іван Васильович

 

6

Ружанська Вікторія Миколаївна

 

 

Комісія з питань економічної політики, підприємництва, інвестицій та міжнародного співробітництва, соціальної та трудової політики, доступності та захисту прав маломобільних груп населення

 

1

Близнюк Віталій Іванович

Голова комісії

2

Баранова Яна Вікторівна

 

3

Віровцев Володимир Юрійович

 

4

Д‘ячков Валерій Іванович

 

5

Лапшинов Руслан Валентинович

 

 

Комісія з питань комунальної власності, землі, житлово-комунальної інфраструктури, містобудування і архітектури, архітектурно-будівельного контролю та благоустрою території

1

Вовк Олексій Іванович

Голова комісії

2

Гамаріс Олег Петрович

 

3

Ластовченко Олександр Михайлович— Голова комісії

 

4

Казарінова Олена Вікторівна

 

5

Кльопа Олег Миколайович

 

6

Матвієнко Олександр Анатолійович

 

7

Петренко Юрій Олександрович

 

8

Юхименко Катерина Василівна

 

 

Комісія з питань благоустрою району та охорони навколишнього природного середовища, культури, туризму та охорони культурної спадщини

1

Деймонт Єлісей Валерійович

Голова комісії

2

Бадера Світлана Григорівна

 

3

Іванов Ігор Володимирович

 

4

Лукін Владислав Олександрович

 

5

Філінський Микита Юрійович

 

 

Комісія з питань взаємодії з правоохоронними органами, учасників АТО, волонтерського руху та внутрішньо переміщених осіб, підтримки профільних соціальних реформ, патріотичного виховання молоді

1

Татауров Іван Михайлович

Голова комісії

2

Ісрафілов Відаді Шахліяр огли

 

3

Ломов Юрій Володимирович

 

4

Матея Юрій Васильович

 

5

Рубцова Вікторія Миколаївна

 

 

Версiя для друку