Головна  →  Новини  →  6 грудня 2023

На Печерську провели акцію «16 днів проти насильства»

Печерський районний у місті Києві центр соціальних служб взяв участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства». Акція проводилась поруч з метро на площі Арсенальна.

Спеціалісти Центру спільно з інспекторами ювенальної превенції Печерського управління поліції та працівниками служби у справах дітей та сім’ї Печерської райдержадміністрації проінформували мешканців про заходи безпеки, алгоритм дій у разі вчинення домашнього насильства, розповіли, як діяти у ситуації домашнього насильства чи його загрози, куди звертатися по допомогу та надали необхідні інформаційні матеріали.

Нагадуємо, що щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В Печерському районному у місті Києві центрі соціальних служб працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. 

Якщо ви мешкаєте в Печерському районі, звернутися по допомогу можна за телефоном 044-529-71-94.

Печерський районний у місті Києві центр соціальних служб

Перейти до спискуВерсiя для друку