Головна  →  Новини  →  26 травня 2021

27 травня 2021 відбудеться презентація першої колекції одягу для підлітків на візках

 

Завтра, 27 травня, о 15:00 відбудеться презентація першої колекції одягу від торгівельної марки «Snail» для підлітків на візках.

Місце проведення: ІІІ поверх Центру Української Культури та Мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64,  (044) 425-12-66 (ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал).

Дата та час: 27 травня 2021 року о 15:00

Організатор – Інноваційно-інформаційний центр креативної економіки «Родзинки України». За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва та Світлани Долеско.

Демонструвати одяг вперше на широкий загал будуть підлітки з міста Чернігів, що разом із батьками представляють Громадську організацію «Голос Батьків».

Автор проекту та дизайнер – Ольга Дей, мама підлітка, який постійно перебуває в інвалідному візку. Тож, ідея створення колекції виникла з власної проблематики. Оскільки одяг був незручним, були певні труднощі з вдяганням, а син хотів виглядати модно та сучасно, як і його друзі, які опинилися в даній життєвій ситуації. Частковим пошиттям одягу займалося Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування.

Задля створення неповторної колекції, що вирішить проблему підбору якісного та стильного вбрання для молоді з особливими потребами, до проекту був долучений Андрій Ковтунович – художник, що понад 20 років працює в стилі графіті. Митець створює мурали, розмальовує одяг, відмалював фільм «З любов’ю до Вінсента», що номінувався на кінопремію «Оскар». Тож, саме Андрій Ковтунович створив на вбранні, що буде презентовано, сучасні зображення.

Колекція одягу стане важливим кроком до створення соціального підприємства, де працюватимуть люди з особливими потребами – спершу буде 10 робочих місць. Тут поєднається виробництво продукції людьми з особливими потребами, комерціалізацію нематеріального і культурного, захищеного авторським правом. Іншим важливим кроком стане пошук інвесторів для масштабування підприємства, виходу на світові ринки збуту одягу.

Акредитація – обов’язкова, за тел. 097-98-22-783 (Ольга Музиченко, заступник директора Центру Української Культури та Мистецтва).

Перейти до спискуВерсiя для друку