Головна  →  Новини  →  16 квітня 2021

Тривають перевірки закладів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, гуртожитків закладів вищої освіти на дотримання карантинних вимог

На території Печерського району продовжують працювати групи контролю за дотриманням карантинних умов у закладах торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, гуртожитків закладів вищої освіти на дотримання протиепідемічних вимог.

До складу групи входять представники відділів торгівлі та споживчого ринку, з питань цивільного захисту району, Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві, КП «Муніципальна охорона», представники Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві.

З 12 по 16 квітня представниками спільної робочої групи здійснено перевірку у 350 закладах на предмет дотримання карантину людей, санітарно-гігієнічних норм, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

За результатами роботи груп складено 3 адміністративних протоколи та 4 Постанови.

Закликаємо усіх підприємців та громадян бути свідомими та не наражати один одного на небезпеку. Протидія хворобі – наша спільна громадянська відповідальність!

Перейти до спискуВерсiя для друку