Головна  →  Анонси  →  26 листопада 2019

27 листопада у КМДА представлять результати перевірки «Київавтодору» міжнародними експертами

27 листопада об 11:00 у КМДА презентують верифікаційний звіт перевірки комунальної корпорації «Київавтодор» фахівцями міжнародної Ініціативи із прозорості інфраструктури CoST Ukraine.

На захід запрошені:

  • заступник Міністра інфраструктури України Наталія ФОРСЮК;
  • перший заступник голови КМДА Микола ПОВОРОЗНИК;
  • в. о. директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Іван ШПИЛЬОВИЙ;
  • в. о. директора Ініціативи з прозорості інфраструктури CoST України Святослав АБРАМОВ;
  • генеральний директор КК «Київатодор» Олександр ГУСТЄЛЄВ.

Верифікаційний процес здійснюється командою незалежних професійних інженерів, які мають багаторічний досвід роботи у дорожній галузі та здійснюють моніторинг інфраструктурного проєкту на всіх етапах його життєвого циклу: від прийняття рішення про реалізацію та планування – до закінчення гарантійного терміну.

У рамках пілотного проєкту фахівцями CoST Ukraine було успішно проведено верифікацію двох об’єктів капітального ремонту КК «Київавтодор»: вул. Алматинська і Кільцева дорога.

Верифікаційний звіт охоплює детальний аналіз проектної документації, проведення закупівель, виконання робіт та організації контролю якості, діяльність усіх підрядних організацій.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Колонна зала КМДА.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Джерело: КМДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку