Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Президент України разом з дружиною вшанував пам'ять Героїв Крут

Опубліковано 29 січня 2018 року о 11:15
фото

29 січня в Україні на загальнодержавному рівні відзначають 100-річчя історичної події – бою під Крутами. Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у церемонії вшанування пам’яті Героїв Крут. Фотозвіт

Перші особи держави віддали шану загиблим студентам біля Пам'ятного Хреста Героїв Крут на Аскольдовій могилі. Покладання квітів здійснив і голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Мартинчук.

Після церемонії покладання квітів, присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Нагадаємо, що в 1918 році на залізничній платформі поблизу села Крути, що за 130 км від Києва українські студенти ціною власного життя зупинили на кілька днів наступ більшовицької армії на українську столицю. В результаті цього протистояння, юні захисники української держави були жорстоко закатовані та розстріляні.

Цей день, для українського народу став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України. 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux