Головна  →  Новини  →  7 грудня 2023

З покоління в покоління дітвора чекає свят та вірить у дива

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дітьми свят. В цей день, за легендою, святий Миколай спускається з небес на землю, щоб нагородити дітей подарунками за їх добрі справи.

Цьогоріч вперше ми зустрічаємо його 6 грудня. Так, як це було колись у прадавні часи. А ще в цей день – професійне свято всіх українських військовослужбовців – День Збройних Сил України.

Дякуємо нашим воїнам за можливість організувати для дітей справжнє свято, а малечі поринути у світ казки та дива!

Адже повітряні тривоги, постійне очікування телефонних розмов та довгоочікуваних зустрічей з рідними, що боронять їх майбутнє, – все це підвищує стан тривожності та позбавляє дітей щасливих моментів та безтурботності.

Саме тому за ініціативи відділу культури Печерської РДА у Резиденції Святого Миколая, що знаходиться у Великій лаврській дзвіниці, для дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та вихованців клубів за місцем проживання Печерського району було організовано справжнє новорічне свято.

Для дітей лунали святкові мелодії від талановитих творчих колективів: квартету «Clari Drum» оркестру Почесної варти окремої Президентської Бригади ім. гетьмана Богдана Хмельницького та біг-бенд «Браво» Дитячої музичної школи № 10.

Нехай у ці новорічні свята кожна українська родина отримає своє добро, а Україна довгоочікувану Перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!

Перейти до спискуВерсiя для друку