Головна  →  Новини  →  7 грудня 2023

Благодійна допомога ЗСУ від закладів освіти Печерського району

Освітянська родина Печерська, систематично проводить заходи, спрямовані на підтримку наших героїчних захисників.

У гімназії № 86 «Консул» відбувся Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ до Дня Збройних Сил України. Для продажу учні та їхні батьки приготували різноманітні смаколики та вироби ручної роботи. Всі учасники ярмарку, прагнули оригінально і творчо презентувати свій крам та зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.

У Печерській гімназії № 75 завершилась чергова хвиля благодійної акції «Смілива гривня», організована Національним банком України. Цьогорічний благодійний збір монет «Смілива гривня» – це гарна можливість долучитися до благодійності та конвертувати монети в потужну підтримку української армії.

До Дня Збройних Сил України колектив школи І-ІІІ ступенів № 84 – учні, вчителі, техперсонал, батьки, випускники – долучилися до збору коштів на нічний приціл для 61 бригади «Степова». Також в закладі освіти реалізовано проєкт «Гаряча їжа для бійця» ‒ силами класних колективів був проведений ярмарок смаколиків. Гроші пішли на придбання підсилювача для сигналів дронів. Для захисників та зведеного медичного загону ДПСУ Дружківка, Донецького напрямку були зібрані посилки з теплими речами, засобами гігієни та смаколиками.

Напередодні дня Збройних сил України та у день заснування 79 Окремої Десантно-штурмової Таврійської бригади учні 4-А класу Ліцею інформаційних технологій № 79 імені Бориса Патона приготували та передали нашим Захисникам подарунки. Неймовірна зустріч та привітання стали приємним сюрпризом для бійців. Цей день залишив багато емоцій, як у військових, так і у дітей. Розчулені захисники повезли на фронт подарунки і тепло дитячих сердець.

Учні спеціалізованої школи № 181 зібрали та відправили нашим військовим посилки з найнеобхіднішими речами: грілками для рук, ніг та тіла, термошкарпетками, смаколиками та ліками.

Дякуємо нашим Героям та Героїням! Разом ПЕРЕМОЖЕМО!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Перейти до спискуВерсiя для друку