Головна  →  Новини  →  4 грудня 2023

Резиденцію Святого Миколая урочисто відкрито!

1 грудня на території Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» розпочала свою роботу Резиденція святого Миколая!

На урочисте відкриття до Великої лаврської дзвіниці завітала голова Печерської райдержадміністрації Наталія Кондрашова.

Дивовижна атмосфера панувала в приміщенні дзвіниці: очі юних гостей свята – а це діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, вимушених переселенців, родин військовослужбовців Печерського району – випромінювали надію, віру та щире очікування святкових див.

Звертаючись до присутніх, Наталія Кондрашова побажала малечі, щоб кожна їхня мрія здійснилася, дитинство було щасливим та безтурботним, а небо України – мирним та безхмарним.

Вона нагадала, що даний проєкт, як спільна ініціатива Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та Національного заповідника «Києво-Печерська лавра», вже дев'ять років поспіль дарує маленьким мешканцям району святковий настрій і продовжуватиме цю важливу місію в подальшому.

Дуже щемною і водночас підбадьорюючою була промова військового капелана Миколи Мединського. Які ж неймовірні емоції в дорослих викликала реакція дітей на запитання капелана про найзаповітніше їхнє бажання, адже відповідь була миттєвою і одноголосною – Перемога!

У ході свята гарний настрій для гостей створювали юні артисти Печерська, зокрема, співали пісні, грали мінівистави, танцювали… Та найбільше присутні зраділи появі Святого Миколая!

Насамкінець дітки мали нагоду особисто поспілкуватися з Миколаєм, піднявшись у його резиденцію. Своє бажання Святому занотувала і Наталія Кондрашова з щирою вірою, що воно незабаром здійсниться!

Резиденцію буде відкрито щосуботи та щонеділі, а також 6, 19 та 25 грудня з 11:00 до 16:00 за адресою: вул. Лаврська, 9, Національний заповідник «Києво-Печерська лавра», Велика лаврська дзвіниця.

Перейти до спискуВерсiя для друку