Головна  →  Оголошення  →  27 листопада 2023

ПОВІДОМЛЕННЯ про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року № 812 при Печерській районній в місті Києві державної адміністрації триває утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб (далі - Рада). 

Рада братиме участь у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО).

Рада утворюється з метою сприяння в реалізації громадянських і політичних прав ВПО, сприяння забезпеченню і захисту прав та інтересів ВПО. 

До складу Ради увійдуть 18 осіб: з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становитиме шість осіб, ВПО — дев’ять осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав ВПО — три особи. 

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради, які оцінює орган, при якому утворено Раду, є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту ВПО, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради. 

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих документів до Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

  • заява у довільній формі;
  • документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт);
  • документ про освіту (за наявності);
  • мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
  • відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
  • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія.
  • листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Прийом документів здійснюється з 28.11.2023 по 13.12.2023:

- в електронній формі на електронну адресу: [email protected],

- в паперовій формі до відділу роботи із зверненнями громадян розташований за адресою: 01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких, 5/2-А.

Перейти до спискуВерсiя для друку