Головна  →  Оголошення  →  7 липня 2022

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ 2022!

До уваги батьків та осіб, які їх замінюють!

Відділ молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації продовжує здійснювати організаційні заходи щодо підбору дітей віком від 7 до 17 років (включно) для направлення на оздоровлення та відпочинок. Путівки для оздоровлення та відпочинку надаються дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, безоплатно або з частковою оплатою.

Оздоровлення та відпочинок дітей Печерського району міста Києва проводиться в 3 дитячих закладах, один із них розташований у позаміській зоні Києва, два інших - в межах України.

З повним переліком категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та можуть направлятися на оздоровлення та відпочинок можна ознайомитися за посиланням: /content/ozdorovlennya-ditei.html

За додатковою інформацією та для оформлення документів на оздоровлення та відпочинок дітей звертатися до Відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Цитадельна, 5/9, телефон: 280-21-58; 063 594 06 51 Карпенко Тетяна Василівна.

Довідково: Розподіл путівок здійснюється Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) згідно з Порядком організації оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва (далі – Порядок), який затверджено наказом Департаменту від 01 червня 2020 року № Н-340 «Про затвердження Порядку організації оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва» та зареєстровано в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ) 19 червня 2020 року за № 135/138.

Перейти до спискуВерсiя для друку