Головна  →  ДІЯЛЬНІСТЬ  →  Молодь та спорт  →  Оздоровлення дітей
Оздоровлення дітей Печерського району

Відділ молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації здійснює організаційні заходи щодо підбору дітей віком від 7 до 17 років (включно) для направлення на оздоровлення та відпочинок. Діти пільгових категорій мають право направлятися на оздоровлення та відпочинок за бюджетні кошти один раз на календарний рік, за винятком відпочинку у таборах з денним перебуванням.

Розподіл путівок здійснюється Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Детально з інформацією щодо направлення дітей на оздоровлення та відпочинок можна ознайомитись, за посиланням: Порядок організації оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва (далі – Порядок).

Звертаємо увагу на те, що Порядок передбачає перелік пільгових категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та можуть направлятися на оздоровлення та відпочинок.

За додатковою інформацією та для оформлення документів на оздоровлення та відпочинок дітей звертатись до Відділу молоді та спорту Печерської райдержадміністрації за телефоном: (044) 280-21-58, 063-594-06-51 – контактна особа Карпенко Тетяна Василівна.

Версiя для друку 
 
 
 
Актуальні питання 
профілактики інфекційних 
та неінфекційних хвороб