Головна  →  Новини  →  14 травня 2021

Тривають перевірки закладів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, ярмарків на дотримання карантинних вимог

На території Печерського району продовжує працювати група контролю за дотриманням карантинних умов у закладах торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, ярмарків, аптек на дотримання протиепідемічних вимог.

В районі діє спільна група у складі представників відділу торгівлі та споживчого ринку, Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві, представників Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві, КП «Муніципальна варта».

З 11 по 14 травня представниками спільної робочої групи здійснено перевірку у 85 закладах на предмет дотримання карантину людей, санітарно-гігієнічних норм, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб». За результатами роботи групи складено 5 Постанов.

Закликаємо усіх підприємців та громадян бути свідомими та не наражати один одного на небезпеку. Протидія хворобі – наша спільна громадянська відповідальність!

Перейти до спискуВерсiя для друку