Головна  →  Новини  →  30 квітня 2021

Тривають перевірки закладів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, гуртожитків закладів вищої освіти на дотримання карантинних вимог

 На території Печерського району продовжують працювати групи контролю за дотриманням карантинних умов у закладах торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, гуртожитків закладів вищої освіти, ринків, релігійних установ на дотримання протиепідемічних вимог.

 В районі діють спільні групи у складі представників відділу торгівлі та споживчого ринку, відділу контролю за благоустроєм, відділу з питань цивільного захисту району, Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві, представників Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві, КП «Муніципальна варта».

 З 24 по 30 квітня представниками спільних робочих груп здійснено перевірку у 341 закладах на предмет дотримання карантину людей, санітарно-гігієнічних норм, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб». За результатами роботи груп складено 19 Постанов.

 Закликаємо усіх підприємців та громадян бути свідомими та не наражати один одного на небезпеку. Протидія хворобі – наша спільна громадянська відповідальність!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку