Головна  →  Новини  →  27 березня 2020

Долучайтесь до Всесвітньої акції - Година землі: вимкніть світло 28 березня

28 березня 2020 року Україна приєднається до Всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну Всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі, з метою привернення уваги до проблеми зміни клімату на планеті.

Всесвітня кампанія Година Землі стартувала у 2007 році, її організатором виступає Всесвітній фонд природи «WWF» (World Wide Fund for Nature).

Всесвітній фонд природи й у цьому році, в суботу, 28 березня о 20:30 закликає всіх людей по всьому світу вимкнути світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.

Тож Печерська райдержадміністрація, звертається до печеряни підтримати ініціативу проведення масштабної екологічної кампанії.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Перейти до спискуВерсiя для друку