Головна  →  Оголошення  →  29 жовтня 2019

Щодо проведення 10 та 11 листопада 2019 року на території столичного НСК «Олімпійський» ХХІІ-ий Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу

10 та 11 листопада 2019 року на території столичного НСК «Олімпійський» ГС «Асоціація б'юті чемпіонатів» спільно з компанією «Естет Медіа» проводитиметься ХХІІ-ий Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу. Захід спрямовано на стимулювання якісного розвитку кадрових ресурсів у сфері вітчизняної індустрії краси засобами змагального руху, зростання суспільного авторитету та престижності професій галузевого спрямування через участь у професійних конкурсах та змаганнях, активізації профорієнтаційної роботи з населенням, підвищення кваліфікації активних професійних кадрів на конкурсній основі, зростання якості послуг в галузі та осучаснення її сфери обслуговування в цілому, наочної демонстрації сучасних стандартів професійно-освітньої підготовки майбутніх фахівців з урахуванням тенденцій споживчого запиту в умовах сьогодення, надання їх можливості ознайомлення з новітніми технологіями і освоєння прогресивних практик з організації б'юті-послуг, що сприятимуть їх професійній затребуваності на ринку та подальшому працевлаштуванню.

В рамках Чемпіонату також відбудуться Міжнародний Чемпіонат з перманентного макіяжу та Чемпіонат України з нарощування вій.

  Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу – це національна ідея, всеукраїнський масштаб та транскордонна співдружність. Захід планується за участі більш ніж 600 майстрів-учасників з кожного регіону України та професійних команд з 6 країн Європи.

На головній beauty-арені країни, загальною площею понад 4,5 тис. кв.м, у боротьбі за абсолютні чемпіонські титули у категоріях боротимуться спеціалісти 5 провідних напрямів галузі краси.

Ідея Чемпіонату України також була підтримана та об’єднує навколо нього і представників сектору бізнесу в індустрії краси. В рамках заходу проводитиме роботу презентаційна ЕХРО-зона за участю понад 20 провідних компаній, торгових марок та брендів, виступаючи своєрідною платформою для налаштування бізнес-комунікації, пошуку компаніями спеціалістів, партнерів або ж просто ідей для розвитку власного бізнесу.

Професійно-навчальну орієнтованість проекту також засвідчує його робоча Програма. В рамках Чемпіонату проходитимуть професійно-навчальні семінари з акцентуванням уваги на підтримку самозайнятих спеціалістів, авторські майстер-класи та work-shop-формати від компаній-учасників Чемпіонату.

Водночас, Чемпіонат України має багате культурно-мистецьке наповнення. На головній сцені проводитимуться численні BeautyArt-перфоменси: дизайнерські покази, шоу, виступи-привітання від «зірок» б'юті індустрії, подіумна демонстрація робіт учасників Чемпіонату та видовищні «візитівки» від Вищої Ліги Б'юті Чемпіонів України, Європи та світу. Протягом дводенної роботи заходу планується відвідання понад 2000 гостей. Вхід безкоштовний.

Перейти до спискуВерсiя для друку