Головна  →  Новини  →  22 серпня 2019

Підопічні територіального центру відвідали прогулянку-екскурсію цікавими місцями Києва до Дня Незалежності України


22 серпня 2019 року для підопічних Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальний послуг) Печерського району м. Києва відбулася прогулянка-екскурсія цікавими місцями Києва з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. Фотозвіт

Так, Маріїнський парк – старовинний та найгарніший серед паркових зон столиці. Його тихі та тінисті алеї, разом з Хрещатим парком, утворюють паркове кільце – яке є одним із найпопулярніших місць для екскурсій та прогулянок з дітьми. За свою історію парк змінив багато назв, а сучасну пов’язують з іменами царських осіб – імператриці Марії Олександрівни та вдови-імператриці Марії Федорівни. На кошти першої з них був розбитий парк в англійському стилі на території дворової площі і плацу створений за проектом садовника А. Недзельського, дворовий ансамбль став одним з кращих пам’яток садово-паркового мистецтва 18-19 століть.

Також підопічні Територіального центру ознайомилися з історією та легендами Маріїнського парку та  переглянули скульптурні композиції.

Перейти до спискуВерсiя для друку