Головна  →  Оголошення  →  19 червня 2019

Повідомлення ІГ з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при Печерській РДА

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 ініціативною групою розміщено на Офіційному Інтернет-порталі  Печерської районної в місті Києві державної адміністрації списки осіб допущених до участі в Установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Печерській РДА у кількості 46 особа та недопущених у кількості 10 осіб.

Шановні кандидати!

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Печерській районній в місті Києві державній адміністрації відбудуться 24 червня 2019 року  (реєстрація з 16:00 до 17:00).

Місце проведення установчих зборів за участю кандидатів ІГС, які внесені до складу учасників установчих зборів: актова зала, ІІ поверх Печерської РДА (вул. М. Омеляновича-Павленка, 15).

Акредитація представників засобів масової інформації здійснюється до 18:00 год, 23 червня 2019 року, шляхом повідомлення на електронну пошту: press-pechersk@ukr.net або за телефоном: 067 177 01 71 Гліб Малич. 

 

Список 
делегованих представників ІГС допущених до участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Печерській райдержадміністрації
 

Результати діяльності ІГС та біографічні довідки можна завантажити за посиланням - 

список 1 список 2

У разі виявлення технічних помилок у прізвищі, імені та по батькові, або у назві організації, просимо оперативно повідомляти за номерами телефонів: 067 177 01 71, 280 16 40 Гліб Малич.

Додаткова інформація у таблиці буде додаватись протягом дня. Дякуємо за порозуміння

 

ПІБ

Назва інституту громадянського суспільства

у журналі реєстрації

1.

Тройчук Руслан Дмитрович

Громадська організація «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»

1

2.

Бричук Костянтин Григорович

Громадська спілка «Правозахисний альянс»

2

3.

Дуднік Сергій Олександрович

Громадська організація «Об’єднання вимушених переселенців з Донбасу та Криму, учасників АТО і їх родин «Джерело Пуща»

3

4.

Петренко Юрій Олександрович

Громадська організація «Всеукраїнська організація підтримки ЖБК та ОСББ»

4

5.

Д’ячков Валерій Іванович

Громадська організація «Реформи, Інвестиції»

5

6.

Недашківський Михайло Сергійович

Громадська організація «Інтереси Киян»

6

7.

Деймонт Єлісей Валерійович

Громадська організація «Український народний вектор»

7

8.

Карась Олена Валеріївна

Благодійна організація «Рада багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей інвалідів»

8

9.

Рубцова Вікторія Миколаївна

Громадська організація «Європейські цінності для України»

9

10.

Кльопа Олег Миколайович

Громадська організація «Національні герої»

10

11.

Вовк Олексій Іванович

Громадська організація «Фонд відновлення довіри до правоохоронних органів»

11

12.

Матвієнко Олександр Анатолійович

Громадська спілка «Київська дружина»

12

13.

Смірнова Євгенія Ігорівна

Громадська організація «Маленьке серце з мистецтвом»

13

14.

Іванов Ігор Володимирович

Громадська організація «Кінологічне об’єднання «Фаворит»

14

15.

Філінський Микита Юрійович

Громадська організація «Дія заради майбутнього»

15

16.

Кирилюк Людмила Анатоліївна

Об’єднана профспілкова організація Міністерства внутрішніх справ України

16

17.

Доброскок Оксана Володимирівна

Громадська організація «Альянс Глобал»

17

18.

Демченко Віталій Дем’янович

Громадська організація «Всеукраїнський профільний альянс»

18

19.

Швець Наталія Олександрівна

Благодійний фонд «Сприяння та розвитку»

19

20.

Ружанська Вікторія Миколаївна

Громадська організація «Молодіжне об’єднання «Джерело натхнення»

20

21.

Одінцов Сергій Володимирович

Профспілка працівників державних установ міста Києва Київський міський комітет

21

22.

Дергунов Віталій Володимирович

Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації

22

23.

Ластовченко Олександр Михайлович

Громадська організація «Спілка власників житла м. Києва»

23

24.

Горжій Ірина Миколаївна

Громадська організація «Незалежна Агенція «Ексклюзив-ХХІ»

24

25.

Ісрафілов Відаді Шахліяр огли

Громадська організація «Українсько-азербайджанске братерство патріотів та учасників бойових дій»

 

25

26.

Татауров Іван Михайлович

Громадська організація «Ветеранський рух «Ми Українці»

26

27.

Юхименко Катерина Василівна

Благодійний фонд «Агапіт»

27

28.

Джеджула Андрій Володимирович

Всеукраїнська громадська організація «Союз захисту підприємництва»

28

29.

 

Казарінова Олена Вікторівна

Благодійний фонд «Маестро»

30

30.

 

Ломов Юрій Володимирович

Громадська організація «Асоціація ветеранів АТО України»

31

 

31.

Приходько Ірина Вікторівна

Громадська організація «Соціальний дизайн країни»

33

32.

Носенко Ігор Васильович

Громадська організація «Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Совість і Надія України»

34

33.

Віровцев Володимир Юрійович

Громадська організація «Щит Громади»

35

34.

 

Близнюк Віталій Іванович

Благодійний фонд «Укропи»

36

35.

Стріла Володимир Олегович

Громадська організація «Водно-мотороний спортивно-фізкультурний клуб «Видубицький»

37

36.

Новіков Сергій Леонідович

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Медіа-Січ»

38

37.

Бадера Світлана Григорівна

Громадська організація «Лірос»

39

38.

Павлишин Іван Васильович

Печерська районна організація Товариство Червоного Хреста України м. Києва

40

39.

Баранова Яна Вікторівна

Громадська організація «Золотий вік України»

47

40.

Рудєв Микола Миколайович

Первинна профспілкова організація публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк»

48

41.

Гамаріс Олег Петрович

Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Альтернатива. Гармонія»

49

42.

Басовський Володимир Олександрович

Громадська організація «Я Влада»

50

43.

Гурін Миколай Володимирович

Громадська організація «Реформа освіти»

51

44.

Лапшинов Руслан Валентинович

Громадська організація «Українські родини»

52

45.

Матея Юрій Васильович

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій»

53

46.

Лукін Владислав Олександрович

Громадська організація «Соціально-реабілітаційний центр»

54

 

Переглянути список недопущених представників ІГС можна за посиланнями:

Список делегованих представників ІГС недопущених до участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Печерській райдержадміністрації >>>
Перейти до спискуВерсiя для друку