Головна  →  Оголошення  →  18 березня 2020

Шановні клієнти служби зайнятості та роботодавці Печерського району м. Києва!

Шановні  клієнти служби зайнятості  та роботодавці Печерського району  м. Києва!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 р.     № 211 Печерська районна філія Київського міського центру зайнятості тимчасово, на період карантину, обмежує особистий прийом громадян та представників підприємств, установ та організацій Печерського району м. Києва.

Громадяни, які бажають зареєструватися як безробітні, мають підготувати пакет документів, передбачених Порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого Постановою КМУ № 792 від 19.09.2018 р. (в копіях) та подати до районної філії через скриньку або засобами електронного зв’язку:

- Паспорт громадянина України;

- Реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- Трудова книжка (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує припинення останнього виду зайнятості);

- Документ про освіту;

- Військовий квиток; посвідчення УБД (за наявності);

- Особи з інвалідністю: копію довідки МСЕК з рекомендаціями про працю та індивідуальної програми реабілітації.

Також подаються встановленої форми заяви про надання статусу безробітного (наказ Мінсоцполітики від 19.12.2018 р. № 1911) та призначення допомоги по безробіттю (додаток 1 до Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності, затвердженого Наказом Мінсоцполітики 15.06.2015 р. № 613).

Електронна пошта Печерської районної філії КМЦЗ: kmcz026@kimcz.gov.ua

телефон для довідок:

для населення:

(044) 277-36-62

для роботодавців:

(044) 277-36-48

 

Реалізувати право на звернення Ви можете шляхом надсилання письмового звернення на адресу Печерської районної філії КМЦЗ (вул. Іоанна Павла ІІ, буд. 7, м. Київ, 01042), на електронну адресу, або залишення письмового звернення у скриньках, розміщених в районній філії.

 

Просимо з розумінням поставитись до запроваджених змін

Перейти до спискуВерсiя для друку