Головна  →  Анонси  →  4 грудня 2019

5 грудня відбудеться прес-брифінг щодо нарахування внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку води

5 грудня об 11:00 у Київській міській державній адміністрації відбудеться прес-брифінг щодо нарахування внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку водопостачання споживачам багатоквартирних будинків.

У брифінгу візьме участь директор розрахункового департаменту ПрАТ «АК «Київводоканал» Валерій Люлін.

Місце проведення: вул.  Хрещатик, 36, 1-й поверх, конференц-зала (прес-центр) КМДА.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Довідково.

Вузол комерційного обліку, що складається із загальнобудинкового лічильника і допоміжних засобів, які забезпечують його функціонування, потребує технічного обслуговування і ремонту. Раніше витрати на ці процедури вже містились у структурі тарифу, але у 2017 році цю статтю витрат із тарифу виключили. Поки розроблявся механізм оплати цих послуг, протягом двох років обслуговування приладів комерційного обліку здійснювалось лише в аварійних ситуаціях.

Зараз, на виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», кошти на обслуговування вузлів комерційного обліку повинні сплачуватися мешканцями багатоквартирних будинків у вигляді внесків. Розмір внесків встановлено розпорядженням КМДА від 30.09.2019 р. № 1716 «Про встановлення внесків за обслуговування ПрАТ «Київводоканал» для кожного будинку окремо.

Джерело: КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку