Головна  →  Новини  →  21 листопада 2018

Віталій Кличко провів засідання штабу з питання проходження опалювального періоду 2018-2019 років

21 листопада 2018 року в Центр організації дорожнього руху Києва відбулось засідання штабу з питання проходження опалювального періоду 2018-2019 років під головуванням Київського міського голови Віталія Кличка. Фотозвіт

В оперативній нараді взяли участь заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук, а також інші представники державних і комунальних установ.

Під час наради були обговорені питання щодо оперативного усунення ситуацій, пов’язаних із проблемами теплопостачання.

Зокрема, під час проведення засідання штабу Віталій Кличко дав доручення профільним службам щодо оперативного усунення ситуацій, пов’язаних із проблемами в теплопостачанні.

Кличко наголосив, що ліквідація пошкоджень тепломереж має здійснюватися протягом доби.

«Ліквідація пошкоджень комунікацій, від яких залежить подача опалення в будинки та квартири, має здійснюватися протягом доби. Максимум! «Київтеплоенерго» відповідають за зовнішні мережі, керуючі компанії – за робочий стан внутрішньобудинкових мереж. Всі відповідальні структури мають працювати в чіткій координації для вирішення проблемних питань, а не займатися їх «відфутболюванням», - наголосив Кличко.

Він доручив здійснювати щоденний моніторинг звернень киян, зокрема на міські гарячі лінії 1551 та 1557. В оперативному порядку брати в роботу заявки, які стосуються можливих недогрівів, перевіряти їх та усувати неполадки.

«Сьогодні кожне комунальне підприємство має демонструвати високий рівень соціальної відповідальності перед споживачами. Це повинні розуміти усі – від керівника до лінійних працівників. Хто не розуміє - працювати не буде! Я це заявляю відповідально. - Як людина, яка регулярно спілкується з киянами і вислуховує їх скарги. Тепло в кожному конкретному будинку повинні вмикати не тому, що подзвонив мер і влаштував наганяй! Чим займаються ЖЕДи, управляючі компанії?! Чому люди дзвонять і ходять по колу?!», - звернувся до профільних служб мер столиці.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантєлєєва, з початку опалювального сезону в столиці зафіксовано 1600 аварійних ситуацій. Сьогодні аварійні служби усувають 113 пошкоджень на тепломережах. Найпроблемнішими є Шевченківський, Святошинський, Оболонський та Подільський райони. - Там мережі найстаріші і найзношеніші.

Із травня, тобто за півроку, «Київтеплоенерго» замінило майже 30 км найбільш аварійних ділянок тепломереж.

Мер наголосив, що в наступний міжопалювальний період місто повинне розпочати масштабну заміну теплових мереж. Насамперед йдеться про аварійні ділянки, де було найбільше пошкоджень на старті опалення цього року.

««Доручаю Департаменту фінансів забезпечити необхідне фінансування заходів на основі діагностики здійсненої «Київтеплоенерго»», - сказав Кличко.

Також мер Києва надав доручення забезпечити інформування киян про аварійні ситуації та терміни їх усунення за допомогою СМС-повідомлень від комунікаційного комунального сервісу 1557.

Повернувши під контроль громади теплоенергетичний комплекс столиці, місто отримало мережі та інше обладнання, в занедбаному технічному стані. Десятками років в заміну тепломереж, які сьогодні зношені майже на 80%, практично не вкладали коштів. Теплоенергетичний комплекс Києва - це найбільші в Україні теплоелектроцентралі – ТЕЦ5 та ТЕЦ6, майже 200 котелень, 2,6 тис км тепломереж, сміттєспалювальний завод «Енергія».

Довідкова інформація:

1557 – Центральна диспетчерська служба з питань ЖКГ створена для швидкого та зручного перегляду інформації щодо наявних планових або аварійних відключень комунальних послуг, а саме холодного водопостачання, гарячого водопостачання, електроенергії та центрального опалення.

Звернутися до служби можна за телефоном: 1557 (зі стаціонарного) та (044) 500-15-57 (з мобільного), детальніше за посиланням:  https://1557.kyiv.ua/login/

Перейти до спискуВерсiя для друку