Друкована продукція, як помічник у виконанні конституційного обов`язку
Працівники органів доходів і зборів активно проводять масові агітаційні заходи задля привернення уваги громадськості до щорічної кампанії Декларування доходів громадян. Оскільки цьогорічна деклараційна кампанія добігає до кінця (залишилось всього 20 днів), фахівцями прикладаються максимум зусиль для поширення відповідної інформації серед громадян.
Так, в рамках проведення Всеукраїнської акції «День відкритого декларування», що проходила 8 квітня у всіх інспекціях країни, пересічні громадяни мали нагоду подати свою декларацію разом з публічними людьми – співаками, артистами, спортсменами та іншими діячами.
Спеціалісти ж Державної податкової інспекції у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві цього дня ще й масово поширювали серед відвідувачів Центру обслуговування платників та звичайних перехожих спеціальну друковану продукцію.
Брошури «Декларування доходів громадян», буклети «Я декларую свої доходи тобі, Україно» та кишенькові календарі миттю «розходились» серед громадян як на вулиці, так і в ЦОПі. Адже презентували тематичну літературу працівники районного відомства одягнені у спеціально виготовлені із символікою кампанії Декларування-2014 футболки та кепки.
Шановні громадяни! Давайте чесно жити та добросовісно виконувати обов`язки перед державою! Тому що економічна міцність країни залежить від кожного її жителя!
Нагадуємо! ЦОП ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Лєскова, 4.
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві