770 мільйонів гривень Печерські податківці перерахували до бюджету у березні цього року
Про це повідомила Оксана Єкасьова, виконуюча обов`язки начальника ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві.
Вона зазначила, що це на 185 мільйонів 700 тисяч гривень більше у порівнянні з аналогічним місяцем минулого року.
Основними джерелами поповнення державної казни в третьому місяці цього року є: податок на прибуток ( 296 мільйонів 500 тисяч гривень); податок на додану вартість (157 мільйонів гривень), податок на доходи фізичних осіб (104 мільйони 100 тисяч гривень).
Також, Оксана Володимирівна зазначила, що до місцевого бюджету у березні 2014 року забезпечено 127 мільйонів 400 тисяч гривень. Податку на доходи фізичних осіб надійшло 104 мільйони 100 тисяч гривень, плати за землю – 16 мільйонів 800 тисяч гривень та більш як 4 мільйони єдиного податку.
- В нинішніх умовах працівники ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві роблять все, аби надходження були стабільними, а умови для співпраці з платниками максимально комфортними, - завершила Оксана Єкасьова.
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві