КМДА Київська міська державна адміністрація


17 листопада 2023

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Днем працівників гідрометеорологічної служби

Привітання голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кондрашової з Днем працівників гідрометеорологічної служби

Шановні працівники гідрометеорологічної служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Ви обрали нелегку, відповідальну, а головне, дуже потрібну професію. Ваша щоденна копітка праця дає змогу завчасно передбачити несприятливі природні явища та своєчасно інформувати про них органи влади та громадськість. 

Без прогнозів погоди сьогодні неможливо уявити повсякденне життя громадян. Я дуже вдячна кожному і кожній за сумлінну працю, відповідальне ставлення до роботи, професіоналізм і оперативність.

Хочу відзначити, що наша з вами взаємодія є дуже продуктивною і відіграє важливу роль в аспектах, що стосуються безпеки печерян та благоустрою району. Точні та завчасні попередження про загрозливі метеорологічні явища сприяють нашим комунальним та екстреним службам у роботі, а населенню – повсякчас бути готовими до примх погоди.

Дорогі працівники гідрометеорологічної служби, дякую за вашу високу кваліфікацію і ґрунтовні знання! Бажаю міцного здоров’я, добробуту та завжди сонячної погоди у ваших домівках!

Слава Україні! Героям слава!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.